Кондуктор трамвая• 15 января 2023

Голова тріщить! Шо там зараз: бурі, ретроградний Меркурій чи що?

Як у вас з головою сьогодні, дівчата?)
cosmaximus• 15 января 2023
Теж саме.
Але це нервове у мене
ВсеЧетко• 15 января 2023
Нерви. Від вчорашнього та фото і відео, моторошно стає. Головний біль напруги.
осень_осень_харашо• 15 января 2023
Да, и ретро Меркурий. И уран квадрат Венера. И Марс стационарный. И куча всякой фигни. Возможно самые сложные дни зимы.
Ручки-Крючки• 15 января 2023
Трищіть. Зараз у Львівській обл. Вітер тут сильний сьогодні.
Я взагалі страждаю головними болями, щось останній час зовсім з цим кепсько.
Мишка-шалунишка• 15 января 2023
У мене вчора зранку так тріщала, що дві таблетки пила, ще такої болі не пам‘ятаю)
Амели на мели• 15 января 2023
Я сьогодні більш меньш себе почуваю, попередні дня 4 то був жах, ніякі пігулки не допомогали, тиск скакав, кров носом була. Але зараз притрушений сусід увімкнув музику на всю, то мене бісить. Вчорашні новини не можу переварити, хоча в Мико пережили також не мало, загинув родич на війні....А те притрушене, музику слухає🤬
Ушла и Пришла• 15 января 2023
У меня у ребенка 8 лет с утра голова кружилась и болела, долго не проходила даже от нурофена. Но еще и насморк. Надеюсь, вирусное
Совбез• 15 января 2023
Я продрьіхлася, стало легше
Свезло так свезло• 15 января 2023
Ответ дляcosmaximus
Теж саме.
Але це нервове у мене
И у меня . Тревожность жуткая
Блoшка-матрешка• 15 января 2023
Ответ дляВсеЧетко
не тільки. Потужні магнітні бурі, на вівторок прогнозують останню хвилю. Моя голова вже третій день тріщить((( маю метеозалежність після перенесеної хвороби, голова краще за синоптик ’прогнозує’((((
Сусановна• 15 января 2023
Голова тріщить просто жахливо. Навіть ібупрофен не допоміг. Цілий день наче з бодуна
Не против• 15 января 2023
під вечір стала тяжкувата голова, в правому виску. Але в мене кд 4й день може і через це таке
ПоэтеСССа• 15 января 2023
А у меня стала меньше метеозависимость когда начала ад эсцитам принимать. Тревога и головокружения вообще почти исчезли.