Едимнаморе• Изменено 15 января 2023
Дівчатка, що люблять себе, зайдіть, будь ласка;)
Будьте ласкаві, поділіться особистим: скільки годин на добу витрачаєте на себе- духовний розвиток та догляд за тілом?
Які методи наповнення енергією використовуєте для відновлення свого гармонійного стану?
Ламзак_сдутый• 15 января 2023
Не майтесь дурью.Или вы пересмотрели инсту,как блохерши дышат маткой и наполняются энергией?
ПМСница• 15 января 2023
Дышу маточкой 3 часа в день и вдохновляю мужа энергией женской сущности.
Їжак в панчохах• 15 января 2023
Я себя люблю, но подобным не занимаюсь. Тщательно слежу за питанием, занимаюсь спортом. Раньше был самомассаж каждое утро, но сейчас разленилась.
Бабульция• 15 января 2023
Зараз, мабуть, вже себе розлюбила
але розкажу як було раніше)) малювання було для мене медитацією, дуже вдало гасило негатив. Щодо догляду раз на тиждень роблю маски і манікюр з педикюром. Ще масаж обличчя і спини спеціальними масажерами, і чоловіка змушую робити мені масаж всього тіла, в нього то круто виходить, але лінується, букаха
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Скільки годин в день( тиждень) приділяєте спорту?
ЛижТолько• 15 января 2023
Трачу по 10-15 минут утром и вечером на уход за лицом и телом и 40мин-1,5 часа в день на спорт. Остальной фигней не занимаюсь
18 мнеУЖЕ• 15 января 2023
Дійшла до дуже короткого плану любові до себе - робити, те що хочеш і не робити того, що не хочеш. Оце є справжня любов до себе. Наповнення дуже індивідуальне. І це дуже не просто так себе налаштувати, треба концентруватися і вчитися так жити не один місяць чи рік. Але хто зміг, не пошкодував
Їжак в панчохах• 15 января 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Через день или каждый день - по настроению. Около 2 часов
АБВГДейка• 15 января 2023
Стараюсь высыпаться, если нервничаю - сразу гидозепамчик ))), пью витамины, хожу по врачам- слежу за всей хронью, дезодорант - без алюминия, из затрат по времени это только спортзал, из денежных - хороший крем, косметолог, массаж.
Хотелось бы почитывать книги иногда, но времени и сил на это нет (
Фея_3уровень• 15 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Присоединюсь
А духовное развитие по времени - это как?))
Я занимаюсь духовным развитием, но это не система. Это процесс, со своими подъёмами, а иногда и провалами. Постепенно провалы случаются реже и длятся меньше. Иногда это и определённые тренинги или курсы, практики или медитации, но не потому, что надо. А когда есть желание или потребность.
Но главное, естественно, не в тренингах, а в том, чтобы применять это в повседневной жизни.
Ниже как раз подробно описали, как это - применять в повседневной жизни
ДинамоКит• 15 января 2023
Осознанность - обязана быть каждый день (вот те кто язвит и грубит ею не занимаются - это психология)
Духовные практики - это глубже психологии - каждый день... чтобы не превратиться в озлобленность и негатив - кто не занимается тоже всегда видно.
СОбой - каждый день - массаж, упражнения
Познавательная информация - каждый день.. для расширения кругозора
Любовь к себе - долгий путь, иногда длиною в жизнь...
Фея_3уровень• 15 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляБабульция
Зараз, мабуть, вже себе розлюбила
Супер, так мило, особливо про масажик чоловіка. Рада Вас зустріти в моїй темі) Ви молодчинка! Скільки приблизно годин на тиждень приділяєте собі по догляду?
Морожена_курка• 15 января 2023
Ответ дляБоевая
Ходжу на стретчінг, бухаю, відвідую косметолога.
Класс))
А мы все по-разному себя любим, как и других. Для кого-то любовь - достичь чего-то, для кого-то - отстать от себя. Для кого-то - заботиться о диете, для кого-то не обижать себя и позволять вкусненькое. Для кого-то - упахиваться в зале, для кого-то - лежать под одеялком.
Это про чувство, понимаете? Прислушиваться к своим желаниям, потребностям. И удовлетворять их, а не требовать о других.
Представьте что ваш внутренний ребенок - это ваш настоящий ребенок. Вы хотите, чтобы он сделал уроки, но, когда он очень устал, вы разрешаете прогулять школу и кружки. Если ему нужно общение - вы откладываете свои дела и говорите с ним. Вы стараетесь, чтобы он правильно питался, но не мучаете его.
Как-то так.
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляЛижТолько
Ви перша, хто чітко відповів на мої конкретні питання, дякую за відповідь), а що входить у Ваше поняття ’ остальная фигня’?
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Супер, дякую, що поділились) А догляд за тілом( в тч спорт), медитації практикуєте?
ЛижТолько• 15 января 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Дыхательные практики, медитация, женские семинары и тренинги. Почему то подумала вы и это имеете ввиду под «уход за собой».
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляФея_3уровень
Присоединюсь
Дякую, що завітали.
Відповідаю на Ваше запитання: духовний розвиток по часу- це кількість хв/год виділена на різні духовні практики, медитацію, молитву, читання/прослуховування літератури, курсів, лекцій, тих хто є для Вас авторитетним в духовному розвитку.
Очевидно, у нас з Вами різний підхід. Ви молодчинка, дієте згідно бажання, а я ж системно себе треную, але мабуть тому, що я постійно цього хочу))) Повністю розумію Вам про підйом і провали... такий процес)
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Дякую)
18 мнеУЖЕ• 15 января 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Так, спорт є щодня чи через день. Але за довгі роки роботи над собою прийшла до легкого навантаження, максимально на задоволенні, як тільки відчуваю, що лінь, зразу перестаю. Часто це 10 хв розтяжки ччи улюблених пози йоги чи 10 раз пресу. Люблю пробіжки і прогулянки, особливо по морозу чи під дощем, але теж не 10 тис кроків, а скільки хочеться. Результат чудовий, м´язи в тонусі, бо це регулярно довгі роки.
Ще суть в тому, щоб вибирати те, що для себе хочеться, а не через ’треба’. Тому в мене часто непомитий посуд чи ванна, але я сходила на прогулянку чи лягла відпочила, подивилась серіал.
Іжу купую менше, але натуральніше. Пачку зелені краще, ніж кондитерки. Горіхи дорогі , але краще вони, а менше цукерок, які ще дорожчі.
Складаю списки товарів, послуг, які бажані для мене, вибираю з дорожчого, а не з доступнішого, вибираю те, що насправді хочеться, а не бюджетне, тоді і задоволенн справжнє.
Говорю вголос чоловіку, дітям, що я хочу від них, озвучую. Сама тцрбуюся про них теж, але краще вибираю для себе, ніякої жертовності.
Вітаміни, добавки, оздоровчі процедури це я теж люблю, читаю постійно про це.
Купую книги. Хоч це і не дуже розумно зараз, та і аудіокниги завжди зі мною. Але мрію про дім з бібліотекою, і купую паперові.
Мрію і проговорюю чоловіку, дітям свої мрії. Навіть зараз, навіть такі..напівфанткстичні. вважаю, що всяке може реалізуватись, якщо дозволять собі мріяти.
Ще медитації..не дійшла до них, але багато читаю, не вистачає часу, енергії. Багато треба організовувати зараз, чоловік воює, діти вступають, працюю на повну потужність.. може пізніше, коли утрясеться це
Закидай меня камнями• 15 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Дышат маткой? Хммм я реально отстала от жизни
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
А що Ви вкладаєте в поняття ’духовний розвиток’?
Духовний розвиток на мою особисту думку - це про вивчення свого внутрішнього світу, пошук відповідей на питання про дух, душу, Бога, розуміння своєї цілісності і єдності як із Богом ( Творцем або як Ви називаєте) так із усім земним, різні практики, медитація, молитва, читання/прослуховування літератури, курсів, лекцій, тих хто є для Вас авторитетним в духовному плані, прийняття і втілення в своє життя.
КоКоКоКоКоКо...• 15 января 2023
Догляд за собою: 10-15 хвилин вранці, вмивання-кремування, маска та 5 хвилин на масажер для обличчя Nuface. Сніданок завжди один і той самий вівсяна біо каша, горіх, банан, вершкове масло і чай. Вправи для спини для вагітних на 10 хвилин. А далі… от далі і мене якось не виходить щось толкове :)
Ответ дляЕдимнаморе
Зрозуміло.
Ні, я тоді ніяк духовно не розвиваюсь. Авторитетов і відповідей не шукаю. Навіть медитацію використовую лише у практичних цілях. І лекціями тільки проф.навички качаю.
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ дляДинамоКит
БлагоДарю Вас, що зайшли❤ Ви неймовірна! Дуже тонко відчула кожне Ваше слово- ніби як про мене пишете! Обіймаю Вас🥰🥰🥰
Едимнаморе
• 15 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
О, дякую Вам🙏За кожне слово, що написали БлагоДарю🙏 Читала Ваш текст взахльоб і кілька разів! Стільки всього корисного і потрібного для себе знайшла-як ніби Ви подарували мені недостающий пазл в моїй картині! Скопіюю собі в замітки!)
Щиро бажаю Вам всього самого доброго і світлого!