Первая ласточка инфляции• 15 января 2023
чому інтерфейс порадниці все ще російськомовний?
Результат:
вже голосів:
36 (55.38%)
я за укр.інтерфейс сайту
12 (18.46%)
хай залишається російськомовни
10 (15.38%)
мені все одно який інтерфейс
5 (7.69%)
інше
2 (3.08%)
я из рассеи
ПуГоФФка• 15 января 2023
Ответ дляСтаська2018
Удалено администрацией...
66сезон666серия• 15 января 2023
Ответ дляВ рот не ложи
ви не відчуваєте різниці і в чому саме питання?
це змінюється аж бігом - на два-три дні парочку тестувальників аби нормально пройшлись по сайту - назбирали багів саме по перекладу і це все пофіксити...але ж ні, руцями звичайних користувачів то треба робити...бо так дешевше..нуну
ну то не сидіть тут, якщо вас це так ображає, в чому питання? ви користуєтесь безкоштовним ресурсом (якщо ми говоримо конкретно про форум). може досить рахувати чужи гроші?