Замороженная селедка• 15 января 2023
Випадково перекинула гроші на інший рахунок ФОП
Вже біля двох тижнів як писала в підтримку Приват,вони надіслали листа на електронну адресу того підприємця.Якщо добровільно не поверне,це все.
Хто підкаже, будь ласка.
Невидимка• 15 января 2023
Не все.
Але 2 тижні, то не срок.
Запитайте у Привата в які сроки вони вирішують питання.
Але 2 тижні, то не срок.
Невидимка• 15 января 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так і написали,два тижні.але вже збігають..
Ви щось плутаєте
Одна_на_всей_планете• 15 января 2023
спробуйте знайти за номером рахунку/ІПН контакти ФОПа і напишіть самі. або може приват вам дасть, хоча навряд.
я за такими даними знаходила постачальника товару і писала у вайбер напряму, коли її продавець пропав з ОЛХ.
а яка сума питання?
Замороженная селедка
• 15 января 2023
Ответ дляБяки-козяки
Нам повертали миттєво приват
Але ми звертались одразу
Так,якби одразу,А я через пару днів..гроші вже потрапили на рахунок
Ух ты какая Я• 15 января 2023
А де ви взяли тей рахунок ФОПа? Зверніться до самого ФОПа з листом про повернення.