Первоклашка Я• Изменено 16 января 2023
Могут ли лекарства провоцировать обструкцию?
месяцкие• 16 января 2023
Так!
Сироп від кашлю ще більше провокував кашель, ставало тільки гірше.
месяцкие• 16 января 2023
Лангес. Згадала назву.
Потім читала відгуки про нього, в декого таке саме було, деяким - все чудово.
всегдаДаДа• 16 января 2023
Да, особенно в составе которых различные эфирные масла, травы. Знали бы вы, сколько детей попадает в стационар с обструкцией после исспользования всяких согревающих мазей- растирок
Послушная• 16 января 2023
Однозначно. Обструкция же может быть аллергическая и вирусная. У моего ребенка обструкцию вызывает милиносик и умкалор.
LIANA171185• 16 января 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Знаю девочку,которая в операционную попала из-за компресиков на грудь.Но там уйма сопутствующих факторов ещё была.
Первоклашка Я
• 16 января 2023
Ответ дляКрытыхРынков
Ібупрофен, парацетамол та ін нспз в іінтсрукції так і написано.
Вот поэтому поводу и создала пост .После ибупрофена обструкция .Совпадение или нет даже незнаю …А чем же тогда сбивать ?(((
КрытыхРынков• 16 января 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Моя дитина все дитинство приймала ібупрофен-парацетамол. А потім якогось разу раз і астма конкретно на ці препарати в мазі ( коліно мазала), правда.
Тепер боюся як захворіє з температурою чим рятуватися. Мефеменамінку виписують, на парацетомал теоретично наче меньша реакція (аллерголог казала) .
Первоклашка Я
• 16 января 2023
Ответ дляКрытыхРынков
Обструкций не было ?сразу астма ???
КрытыхРынков• 16 января 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Пробуйте протирання водою і роздягнути чи меньше одягу, чи в пеленку замотати, рясне пиття, можна клізмочку з водою кім темп-ри.
Свічки анальдім, але по ним краще з лікарем порадитись.
КрытыхРынков• 16 января 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Обструкций не было ?сразу астма ???
Да! Ніколи не хворіла на бронхіти та обструкції. А зимою 2020 запалення легенів з обструкцією ( раз вентолін виписували) , мабуть ковід був, але тоді ще не діагностували так. А потім от коліно мазала. І ось так. Тепер маємо БА.
Взагплі підкосила ця пневмонія. Кропивниця зявилася, ні з того ні з сього.