Перевірку робили через мастергаз. Однак багато хто з подібних контор робить такі перевірки. Бо як потім з´ясувалося у них є багато незадоволених клієнтів. В мене проблем не було, крім невеличкої затримки по строках. Про те, що перевірка триває трохи довше, ніж всі контори розповідають - знала і не кіпішувала.
Куплену мною батарейку не взяли, сказали, що не потрібна. Перевірку лічильник не пройшов. Сказали, що проблема у архімедів буває і їх зараз не випускають. Купили ЛВ-4ТМ1.
Кажуть, що є на олх об´яви і там дешевше і швидше. Про легітимність - не впевнена.