Амбасадор щастя• 2 часа назад
А ось моя дієта. Норм?
Чи багато для обіду?
Амбасадор щастя
• 2 часа назад
Ответ дляМеряю линейкой
Считаете ккал?
Ні. Так, по-наітію
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Набор такой что через час вы будите хотеть есть . Каша , белок и салат и не нужно изобретать велосипед
Винник• 2 часа назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Скинути кг 6-8
Оставьте только яблочко и огурец. И так три раза в день. Точно скинете
Меряю линейкой• 2 часа назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні. Так, по-наітію
Ясно) тоді ніхто не відповість на ваше питання. Багато це чи мало для обіду.
Глаголиця• 2 часа назад
Это надо, чтобы много масло в сковороде было, чтобы котлеты прям так сильно со всех сторон поджарились?
Амбасадор щастя
• 2 часа назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Рецепт котлет дадите?
Просто телятина, сіль, яйце.
Винник• 2 часа назад
Ответ дляГлаголиця
Можно в гриле
Сірничок• 2 часа назад
Ответ дляЕдимнаморе
котлетки ні разу не підсмажені
И такие страшные... Это, наверное, чтобы не хотелось так есть) Диетические)
МаксХмара• 2 часа назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні. Так, по-наітію
Это называется ’интуитивное питание’
Не люблю натовп• 2 часа назад
Мочене яблуко? Обожнюю 🥰
Багато лише сиру, якщо ви плануєте увесь той шмат зʼїсти
Амбасадор щастя
• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Мочене яблуко? Обожнюю 🥰
Ні, печене.
З´іла котлети і наїлася, сир взагалі залишився. На наступний раз.
Не люблю натовп• 2 часа назад
Ответ дляМеряю линейкой
Чому не відповість? Я точно бачу, що там багато сиру і буде перебор по жирах 100%
Регионщица• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Вона сир не подужала, тому нормально, нема перебору.
Кров з молоком• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Мочене яблуко? Обожнюю 🥰
ʼсиру багато не буваєʼ
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Скинути кг 6-8
Чтобы похудеть, с фото убрать хлеб и сгоревшие котлетосы
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні, печене.
Дивіться, у вас там в порції залишилось приблизно 100 гр сиру. Хоча по фото важко зрозуміти розмір упаковки. Для розуміння
Енергетична цінність продукту: 1464кДж/100г, 354ккал/100г. Поживна (харчова) цінність продукту: білки - 19г/100г, жири - 31г/100г, насичені жири - 22г/100г, вуглеводи - 0.5г/100г, з них цукри - 0.5г/100г, сіль - 1.7г/100г.
Якщо там дійсно біля 100 гр, то ви лише з сиром отримаєте 350 ккал і 31 гр жиру. Це дофіга при схудненні
Амбасадор щастя
• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Не подужала, і навіть яблучко залишилося на потім.
Ітого каклєткі, хліб і огірок мав місце бути.
А, і ще за хв 15 до того випила стакан води, щоб багато не влізло. І дійсно, допомогло. Поки не хочеться їсти.
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Це автор потім відповіла
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Це тимчасово. Великий ризик, що через години 2 почнете думати щоб його таке зʼїсти