РозаЛюксен• 16 января 2023

Кому-то удалось уже сменить статус?

С временной защиты на ПМЖ, гражданство, рабочий контракт или что-то другое?
Чебуратор• 16 января 2023
на громадянство за 10 місяців? У якому чарівному світі люди живуть
БЦАшка• 16 января 2023
Конечно,почити все знакомые
Бензопирен• 16 января 2023
Автор,яким чином,не одна країна ще нікому не надала навіть внж,тому хто перетнув кордон після 24 лютого,а ви вже про громадянство пишите
автор РозаЛюксен • 16 января 2023
Ответ дляБензопирен
До сентября была возможность податься на гражданство одной из стран ЕС. Но я упустила эту возможность
Страну писать не буду
Губка Боб• 16 января 2023
Многие получили рабочие визы.
ДеньгиНеСдаю• 16 января 2023
Ну так в Канаду дають робочі візи
ДеньгиНеСдаю• 16 января 2023
В кожній країні свої вимоги,
НетЕщеНаверное• 16 января 2023
Да, внж на год, Черногория. Так как самозанятость и открыла фирму. Потом можно продлить.
Но это правда и не ЕС.
Наивная Хо• 16 января 2023
Автор, ну какое внж?))) тут половина знакомых брешут как сивые мерены… а вы внж.
Знакомая всех опплевывала рассказывала как она уехала удачно и работает на компанию менеджером уже и по специальности и ребенок учится в лицее в Германии. И тут случайно пересеклась с нашей общей знакомой… и оказалось работает на уборках плюс горшки выносит в доме престарелых, ребенок учится в школе четвертого уровня, живут в комнатушке 10м. Еще одна рассказывала про отличника выяснилось что учится очень плохо ничего не понимает, старшая школа в Польше их уже попросили на выход из лицея
Чебуратор• 16 января 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Страну писать не буду
хіба що у вас є хоча б 250 тис евро, то можна купити собі громадянство (’золота віза’) у деяких країнах
Дама_из_рекламы• 16 января 2023
Очень смешно. Я без наплыва беженцев ждала резиденцию полтора года. Им продлят еще на год, это озвучивали изначально
НетЕщеНаверное• 16 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Чому це, а може автор довго була в шлюбi з iноземцем та мала внж))

... пiдстави набуття громадянства рiзнi бувають.
ole4kakissa• 16 января 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Страну писать не буду
Какой именно?
Марфа Українівна• 16 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Конечно,почити все знакомые
И квартиры все сами снимают, и работы у всех есть и в офисе, а не где-то на фабрике и язык давно уже все выучили; лучше коренных жителей знают
Показушница• 16 января 2023
Не знаючи історію, ми приречені повторювати її досвід знов і знов. Все нове, зазвичай, виявляється давно забутим старим.

Сьогодні я дізнався, що статус міжнародного захисту, який зараз надають в західних країнах українцям, також має свій історичний аналог.

Сто років тому, понад чотири мільйони колишніх підданих російської імперії залишились в західних країнах, спасаючись від комуняк (предків сьогоднішніх рашистів).

У 1921 році комуняцька влада вперше (пізніше були ще спроби) зажадала їх повернення, для чого були задіяні дипломатичні та полупримусові методи, навіть шантаж майном і родинами.

Але мало хто повернувся. Тоді у 1922 році, з утворенням СРСР, всіх цих людей в СРСР було проголошено особами без громадянства.

У відповідь Ліга націй утворила міжнародний паспорт, відомий як ’нансеновський паспорт’, який надавав емігрантам статус міжнародного захисту і право проживання. Без громадянства.

Декілька мільйонів людей прожили до кінця життя з цим паспортом. Останній тримач паспорту помер вже у 21 сторіччі.

Напередодні активної фази війни в Україні західні країни (заздалегідь очікуючи падіння України) оновили свої законодавства і утворили новий ’нансенівський паспорт’ - статус міжнародного захисту в допомогу українцям.

Нащастя, Україна не пала, вистояла і перемагає. Але тепер вже українська влада зажадала повернення чоловіків і запровадила полупримусовий закордонний військовий облік, кінцева мета якого - змусити чоловіків повернутись. При цьому, сьогодні Україна, з легкої зеленської руки, починає бути аналогом зачіненої клітки з нехтуванням правами людини, як колись поступово ставав комуняцький союз.

Сподіваюсь, правляча зграя не дійде до того, щоб оголосити тих, хто за кордоном, особами без громадянства. І людям не доведеться жити все життя зі статусом захисту... Хоча від ’зелених’ можливо очікувати чого завгодно.

Адвокат Гумиров

Сейчас такая же ситуация, нынешних украинских беженцев не хотят нигде легализировать. Только временная защита.