Грабля• 16 января 2023
Навіяно темами про свекруху і невістку! Моя думка
На форумі уже досить давно, багато тем читаю про те як важко невісткі поряд з свекрухою, і також безліч коментарів "це її квартира" "ти там ніхто" "бідна свекруха терпить тебе" Вибачте, не розумію такого, звісно невісткі тяжко, вона живе в чужій квартирі поряд з "мамою" яка повчає її як жити. Я сама свекруха, разом зі мною живе син з дружиною і онук, і я щаслива що вони поряд. І по словам деяких" дам" я повинна вважати що це моя квартира і я не повинна терпіти цих нахаб? І що ж ви за матері такі, якщо так вважаєте і так погано ставитесь до дівчини яку вибрав ваш син і щасливий поряд з нею? Це як у вас життя так склалося що ви таке говорите? Я сама була невістка, і колись моя свекруха сказала: Так, мені невістку більше шкода чим сина, бо він живе в дома з батьками, а вона на чужині. Тому і жалію її. І я так ставлюсь, до своєї, бачу що їй не комфортно, і розумію чому, і в їх життя не вмішуюсь, не командую, і живемо ми без сварок. І мені не шкода, ні кухні ні квартири, нехай живуть, від того що вони щасливі, щасливі і ми з чоловіком. Правду кажуть "Розумна свекруха набуваючи невістку отримує доньку, а дурна - втрачає сина"
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 16 января 2023
Что за крик души,у вас такой характер,у других другой. У свекрови есть ещё своя личная жизнь,почему ее надо забросить?
И да,квартира моя, а у детей своя,зачем жить всем месте.
Сама не знаю• 16 января 2023
У меня муж с тёщей живёт. Любит её. И мы не ссоримся. А форум читаю с удивлением, что в жизни не бывает.
Майор Медуза• 16 января 2023
Вы все равно подстраиваетесь один под одного. Жить так, как хотелось бы - не получится. Ну или вы амебы там все:)
Творог для розжига• 16 января 2023
Помимо плохих свекровей есть плохие невестки. Вам такая не попалась, вы пишете, что счастливы, что они с вами. Но не все счастливы. Я ни дня не жалею, что не разрешила жить у себя. Если бы мы жили все вместе, нормальных отношений не было бы никогда
И да, я считаю, что если невестке что-то не нравится в квартире свекрови, либо вообще не нравится свекровь - на выход
Моя свекровь постоянно подходит и смотрит что я готовлю, и очень часто любит сказать что вот так нужно делать
Один раз я приготовила солянку она открыла кастрюлю посмотреть и с недовольным лицом сказала ТЮ НУ ХТО Ж РОБЕ СОЛЯНКУ БЕЗ КАПУСТИ БАЧУ ТАКЕ ПЕРВИЙ РАЗ
Да короче чтобы я не делала, ей все не так
Она даже пыталась учить меня развязать на пополам яйцо, это заносе, все не так ей
МастерЮля• 16 января 2023
Она вам просто симпатична, может вы похожи по взглядам, темпераменту образу жизни.
А теперь представьте вы аккуратист она засранка
Вы быстрая, а она полдня в одном носке ходит
Вы любите тишину а она капец балакуча и гостей все время зовет.
Вы оптимист она ипохондрик.
Дона Ко Ко• 16 января 2023
Моим родным не нравился мой бывший муж. Бабушка его вообще терпеть не могла (а жили мы с моими бабушкой и дедушкой). По вашей теории получается, что они были плохими бабушкой и дедушкой, не хотели мне счастья. Однако это не так
Наполеон Бонапарт• 16 января 2023
Обычно сюда приходт с проблемами а не рассказать как с невесткой или свекровью хорошо и комфортно А когда есть конфликт то рано или поздно всплывет тема ’где чье’ и ’кто чем помогает друг другу’ Это неизбежно.
Леди на мопеде• 16 января 2023
Ответ дляБрююнетка
Потому что все невестки рукожопы по их мнению. Одна мамо хозяйка. Моя стояла над душой и комментировала как надо жарить картошку ’ може кришкою накрий, може перемішати вже треба, може вже посолити...’ В мои- то 45
. Хорошо хоть редко ездим))
Грабля
• 16 января 2023
Ответ дляСама не знаю
Мені здається люди вже на скільки пропитались якоюсь ненавістю, озлобою, що їм навіть повірити складно в те що буває і добре.
Ms. Доброта• 16 января 2023
В мене свекруха золото. Але не через те, що я така класна і мною задоволені на всі 100) А через, те, що вона боїться, що скажуть про неї люди і сама має свекруху, відносинами з якою не задоволена. То й старається бути ідеальною. У власному розумінні, правда. Але й на тому спасибі)
Ms. Доброта• 16 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
. Хорошо хоть редко ездим))
А в мене мама така. При зустрічі не привіт каже, а нападає чому ти без рукавиць? Я, тьотя майже 35 рочків)
Форточка с диоптриями• 16 января 2023
Я майбутня свекруха.У самої мене відносини зі свекрухою,не дуже.Ми не проживаємо разом,але завжди у спілкуванні я відчуваю що вона більше любить свою доньку ніж мого чоловіка(тобто свого сина).І це проявляється навіть у висловлюваннях,стосовно моїх дітей, мого сина,йому 19років.
Тому я її через це зневажаю,і спілкуватися з нею не бажаю.
Грабля
• 16 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ми живемо в одній 3х кімнатній квартирі, у нас з чоловіком своє життя у них своє. Кожен з нас працює, вони їдуть кудись я навіть не питаю куди, це не моє діло, захочуть скажуть. Вони не вмішуються в моє життя. Чи вам так тяжко повірити що є нормальні люди, які поважаю один одного?
Жерица ночи• 16 января 2023
Я дуже ’окрема’ людина, будь-яка діяльність разом для мене означає терпіти чужі розмови, чекати, підлаштовуватися, страждати, одним словом.
Після спілкування зі свекрухою, я як бананова шкірка, вона любить ото все ’разом’; спілкуватися, радитися, обговорення, спільне планування. Якби ми жили разом, я б уже сказилася.
Краля-Галя• 16 января 2023
вы супер ! читаю и каждое слово приятно !
у меня свекруня хорошая , добрая , заботливая ! правда очень много внимания от нее , всегда хочет накормить , сама приготовить , продуктов купить , подарков купить без повода , приезжает убирает - драит пока мы на работе (живет не вместе , в гости приезжает), я прошу этого не делать , но ей хочется Смысла говорить нет - все равно сделает . Живет норм)
Творог для розжига• 16 января 2023
Ответ дляГрабля
Есть еще совместный быт, который напрягает даже, если вы не вмешиваетесь в жизнь друг друга. И хорошо, если у вас совпадают характеры и темпераменты, а если нет? Я жила с сыном и его семьей, у меня дома, 3 недели т.к. они ждали, когда освободится съемная квартира и просто дни считала до даты, когда они съедут. И только понимание того, что это временно, на 21 день, позволило нам всем сохранить хорошие отношения
Моя улюблена страшко• 16 января 2023
Ответ дляКраля-Галя
а що не так із банановими шкірками?
ПростоБелка• 16 января 2023
З жахом уявляю, що мені доведеться жити разом з невісткою
Та і з зятем також. Дорослі діти мають жити окремо, особливо коли створюють свою сім´ю. Мене б бісили чужих люди в квартирі. Такий характер. А так хай приходять в гості, онуків приводять, але не спільне життя.
П.с. я від своїх батьків пішла жити о 18 , бо хочу жити як саме мені комфортно.
Майор Медуза• 16 января 2023
Ответ дляГрабля
У вас там звукоизоляция в каждой комнате?) Как заниматься сексом? Как слушать музыку, смотреть кино, дурачиться? И это жиз комнаты не выйти, не прикрывшись одеждой. Да и из душа.. жесть короче.
Моя улюблена страшко• 16 января 2023
Ответ дляЖерица ночи
а що не так із банановими шкірками?
Весотехник• 16 января 2023
Ответ дляБрююнетка
Це від людини залежить, в мене мама так коментувати може. Я завжди жартую, що чорний фартух заслужила.
А ще завжди каже, що я підмітаю неправильно. А мені вже 36 і якось прожила, навіть якщо щось не так, на її думку.
Жерица ночи• 16 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
а що не так із банановими шкірками?
малися на увазі такі пусті, почорнілі підсохлі рештки
Ответ дляКраля-Галя
Она приходит к Вам домой когда Вас нету и убирает в Вашей квартире, Вы против, но она считает Вас пустым местом и продолжает и это ’норм’?
Майор Медуза• 16 января 2023
Ответ дляГрабля
А, и еще, это у вас прием пищи по графику? Или как? Короче, вы наверное оооочень все организованные системные люди, у которых все четко и без перебоев:)
Грабля
• 16 января 2023
Ответ дляМастерЮля
Вы оптимист она ипохондрик.
Ми зовсім з нею різні, повірте. Але я ж не перестану до неї погано відноситись через те що вона частіше їжу замовляє чим готує, чи через те що в нас різні погляди на виховання.
Грабля
• 16 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Не вмішуватись це означає, не коментувати готовку, уборку, виховання дитини, і т.д ми разом можемо і вечеряти, і снідати перед роботою, спілкуємось, все як і в усіх. Але якщо мова заходить про щось особисте ніхто не втручається. І це вам здається чимось дивним?
Грабля
• 16 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ой люди, ну сміх тай годі. Ви хоч трішки думаєте головою? У вас всі займаються сексом так що стіни ходуном ходять, ходите лише голі з ванної кімнати? Вибачте, де ви живете?