Лунтик-паунтик• 16 января 2023
Ви б сказали мамі?
Мама останнім часом часто прибріхує мені. То про себе, своє здоров´я, то про брата. Я слухаю і мовчу. Знаю правду і мовчу. Як думаєте, сказати мамі, що вона бреше і я це знаю? Чи не треба? Як скажу, буде конфлікт, скандал. А так всі розумні, тільки я дура(
ksusha1155• 16 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Завжди прикриває брата. Жаліє його. Хоче, щоб я допомагала йому і його дітям. Завжди каже, що той не має грошей. Питаю маму, чи брат машину купив( бачила його і іншій машині). То каже, та ти що!!!?? Звідки у нього гроші! А потім брат сам мені сказав, що купив і мама це знала(.
О, я б не мовчала тут))) але все одно ви нічого не зміните, синочка-корзиночка, а ви просто ви. Так буває(((