КликОЛЬКА• 16 января 2023
Проблеми з оплатою карткою Моно в магазині
Сьогодні декілька раз намагалася розрахуватися карткою Монобанку в магазині за продукти.
Оплата не пройшла.Підтримка Моно каже пооблема з стстемою Мастеркард.
Це я така фартова чи дійсно сьогодні в багатьох проблеми.
Відчувала себе не зручно на касі коли платіж декілька раз не проходив.
гражданинГрубиян• 16 января 2023
Вечером платила моно, в Сильпо и в атб. Но у меня виза, не мастер
Будьте так ласкаві• 16 января 2023
Сегодня расплачивалась много раз именно мастеркард. Все хорошо.
Прикуси Язык• 16 января 2023
сегодня расплачивалась моно, везде, и в атб, и в др магазинах, все норм, мастеркард
КликОЛЬКА
• 16 января 2023
Гроші є. Картка чорна Мастеркард. На олх розрахувалася і мобілки поповнювала.
А саме в звичайних маркетах на касах -відміна.
Жена сына• 16 января 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Покажите
СКИБИДЫШь• 16 января 2023
У мене таке було коди чіп розмагнітився, поміняла на нову та проблема зникла
КликОЛЬКА
• 16 января 2023
Ответ дляЖена сына
Все вместе
Номер картки і свв код зараз теж вам напишу
Царевна в уггах• 16 января 2023
Сегодня рассчитывалась в Ашане, в аптеке и в магазинчике на рынке. Все ок. Может и правда с чипом что-то. Телефоном не пробовали?
КликОЛЬКА
• 16 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
телефоном через гугл пей
Царевна в уггах• 16 января 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
телефоном через гугл пей
Тогда хз, может и глюк какой-то. Попробуйте еще завтра, если нет, тогда уже с техподдержкой дальше
Ну и картой на прямую еще попробуйте.
КликОЛЬКА
• 16 января 2023
я вже зверталася в підтримку Моно. написали, що проблеми в системі Мастеркард.
мене це трохи збентежило, бо це б масова проблема була у всіх.
виявляється тільки з моєю картою
Мао_Мяо• 16 января 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
виявляється тільки з моєю картою
В мене так було, що моя карта не спрацьовувала, а чоловікова нормально. На наступний день нормально працювала вже і моя