Незламна Україна• 16 января 2023

Нема видатних здібностей, але добре влаштувались на роботу?

Ким ви працюєте і яка у вас освіта?
Я не в теме• 16 января 2023
Вища медична. Проте працюю в маркетингу у фармбізнесі.
Особливих талантів не маю. Але дуже активна, відповідальна і орієнтована на результат.

Espresso_caffe• 16 января 2023
выдающихся точно нет, но есть очень хорошее образование
После 18• 16 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну як не маєте, англійська мінімум В2 у вас повинна бути, плюс курси - тренінги з маркетингу, ви продакт?
автор Незламна Україна • 16 января 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Де навчались?
Espresso_caffe• 16 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Де навчались?
инъяз и нархоз (международная экономика)
Я не в теме• 16 января 2023
Ответ дляПосле 18
Англійська - так, і курси також :). Але це не про видатні здібності, а про мету і наполегливу працю.
После 18• 16 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ви ж не одразу стали продактом, вірно? Я починала з МП, і видатна здібність - впарювати, грубо кажучи, всілякий непотріб якого повно на ринку, при цьому приводити аргументи висосані з пальця чим твій непотріб відрізняється від аналогічного у конкурента в кращу сторону, комунікативні здібності хіба не унікальні?

Я не в теме• 16 января 2023
Ответ дляПосле 18
😂 оце Ви описали нашу роботу. Мені пощастило працювати з класними продуктами, які язик не повертається назвати непотребом 🙂. Щодо прямих конкурентів, то тут погоджусь з Вами, має бути талант до комунікації.
После 18• 16 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я об´єктивно описала цю роботу, віра в продукт і подібне бла бла бла це не про мене, головне скільки заплатять за виконану роботу. По суті будь який продукт можна охарактеризувати класним, особливо якщо це генерик, конкурентів ще з 10-к, а промоція етична, тут без комунікацій ніяк.😆 Мені пощастило починати кар´єру в фармбізнесі коли найкраща мотивація і для мене і для лікаря, а працювала я в RX, були гроші, і конкуренція була не настільки жорсткою. З того часу я змінила не одну компанію, отримала другу вищу освіту з маркетингу, я працювала навіть з оригінальними препаратами, і не один лонч був, але все одно, навіть маючи зп в районі 4 тис у.є., я не маю захвату від цієї роботи, тому й називаю речі своїми іменами, а саме впарювати непотріб
Я не в теме• 17 января 2023
Ответ дляПосле 18
А я без віри в продукт не можу працювати .
Я теж весь час в Rx напрямку. Компанії особливо не змінювала. В одній працювала репом, в іншій в маркетингу. Була у мене група продуктів, які я реально обожнювала. То по ним продажі йшли вгору весь час. Був лонч, який я реально чекала і дуже до нього готувалась. Ми в перший місяць оригінальний препарат переплюнули в рази (там маркетинг був дуууже слабкий при наявності шикарного препарату). І був один препарат по якому мала сумніви, то він у мене особливо і не йшов, якщо чесно. Я завжди жартувала, що ми не маркетологи, а лікарі з елементами маркетингу
Брюлик в стразах• 17 января 2023
Заканчивала филфак, талантов особых нет, работаю администратором.
Брюлик в стразах• 17 января 2023
Знакомая с филфака устроилась на ТВ, не скажу что у нее какие-то способности и знания были, но она решила испытать удачу и пробилась.