Жена аллигатора• 16 января 2023
Принесли повестку родственнику, у которого 3 детей. Какие его действия?
У него 2 от первого брака (до 18 лет), и 1 от второго брака. Есть вероятность, что его призовут без его воли?
Ответ дляBLUE_SKY
а почему сразу свободен от обязательств?
он же алименты платит
а у нас в стране платит алименты равно наполовину содержит
он же алименты платит
Вопрос риторический, углубляться не будем. Ну, если совсем чуть-чуть - то многие не платят, платят с минималки, в воспитании детей не участвуют, ребенок после развода - увы, в большинстве случаев - забота женщины. Это статистика.
Ответ дляBLUE_SKY
он же алименты платит
Ой, люблю цей форум. В темах про аліменти: ’у країні війна, хай жінка сама дітей годує’, ’аліменти в 1тис грн - достатні’.
І в цей же час в темах про повістки: ’аліменти платить, значить утримує’.
На мій погляд дітям з татка більше користі на фронті буде - принаймі аліменти почнуть отримувати.
Ответ дляS-lana
Автор, если первые 2 детей с ним не проживают ( место жительство должно быть определено судом ), то он при наличии еще одного ребенка от другой жены не является многодетным отцом и призвать могут.
А то интересная статистика может выйти - сделал троих детей ( а то и больше ) разным женщинам и свободен от всех обязательств - и перед женщинами и перед государством
Якщо платить аліменти, значить на утриманні - тому являється
oksigen_ks• 16 января 2023
Ответ дляСтаська2018
Неужели дети играют роль? Ребята воюют у которых и больше детей и со здоровьем не все гуд и с инвалидностью тоже.. а тут дети
Женщины тоже воюют
Ответ дляЛеска
Жити разом не дорівнює виконувати бат обовязок належним чином.
Хтось з такими живе? З такими розлучаються. Але в будь якому випадку мова йшла саме про розлученого батька, такі часто ’випаровуються’ з життя дітей, особливо якщо інша сім´я чи жінка на горизонті. То з чого таким преференції?
Ответ дляЛеска
Ви трози не в той степ.
Виплачувати пенсію 1 дитині чи 3-5 дітям для держави трохи є різниця.
Якщо я не помиляюся, то державі до дупи скільки дітей: одна пенсія покійного/покійної ділиться на всіх дітей. А ось пільги по комуналці - так, тут вже є різниця.
Ответ дляЛеска
Ви трози не в той степ.
До речі, якщо такий ’багатодітний’ тато втече за кордон і припинить платити аліменти, то держава має платити аліменти дітям за такого тата. Так що фінансово невідомо ще де більша вигода державі. Інша справа, що і держава таким дітям не спішить допомагати.
Ответ дляA no name
Такий тато і в Україні не сплачує аліменти
Ответ дляA no name