Коленная ложечка• 17 января 2023
Домогосподиньки, що будемо сьогодні готувати? Діліться ідеями
Якесь вигорання не тільки емоційне, а і на кухні.
Закінчились ідеї, все не хочеться і не те.
Доїли борщ і от я з 2 шматками м´яса розгубилася серед кухні. Благо газова плита. На духовку, звичайно планів ніяких немає.
Потпібно і перше в друге. Млинців хочу напекти також.
Діліться що запланували ви
Этожзвяздаяегообожаю• 17 января 2023
Гороховий суп, рублені битки, гарнір ще не придумала. Пекти нічого не буду, вчора робила тірамісу, ще не доїли.
ksusha1155• 17 января 2023
Не домогосподарка. Битки в гірчиці, сплат з томатів і трави побільше куплю, дитині шаурму домашню обіцяла..
Разгуляшка• 17 января 2023
Гречка с молоком, плов в мультиварке и на работу. Вечером приду после 19 и сырники. Ребенока с садика заберу м муж придет. Устала что- то....:(
Точный сантиметр• 17 января 2023
Пельмени сегодня)) куплю.
Нет времени на готовку.
Вчера делала отбивные в драниках) по совету советчиц 🙂
Нет времени на готовку.
Кружите меня,кружите• 17 января 2023
Дерунів натру. Бо вже тиждень за мною ходять, а я ніяк не зроблю
Укр_жіночка• 17 января 2023
Ответ дляksusha1155
Дайте рецепт битков в горчице плиз
ksusha1155• 17 января 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Дайте рецепт битков в горчице плиз
Куряче або індиче філе, порізати тонко як на биточки, посолити, обваляти в гірчиці (я люблю гостру), далі у муку і на сковорідку жарити на малому вогні. М´ясо не відбиваю. Вони завжди м´якенькі бо гірчиця пом´якшує волокна)))
Лгин• 17 января 2023
’галя балувана’ пока это наша еда, первое поем в офисном кафе, у нас свет два раза по три часа в сутки, дома все на электро ((( но ничего, прорвемся.
Выступаю Я.• 17 января 2023
На утро гречневая каша с фаршем, поджаренным с луком + салат из краснокочанной капусты с яблоком.
На обед - тыквенный суп на курином бульоне с куриными сосисками
На вечер еще не придумала
Пупс• 17 января 2023
Кус-кус с грибами и салат буряк+фета+руккола. Но это вчера готовила я на сегодня будет тоже. Света нет
Птица секретарь• 17 января 2023
Я уже)
Суп с фрикадельками
Котлеты с рисом
Яблочная шарлотка
Сейчас буду разливать холодец, к ужину сварю картошку
Суп с фрикадельками
Котлеты с рисом
Яблочная шарлотка
Укр_жіночка• 17 января 2023
Ответ дляksusha1155
Дякую ❤️
Даю справку• 17 января 2023
Суп с фрикадельками, вчера купила фарш, лук порей и зелень для него, люблю когда много фрикаделек и зелени, ребенок ещё любит если много макарошек и мало картошки.
Вчера делала пюре с мюнхенским жареными колбасками от Глобино, на удивление вкусные, сын 2 шт заточил, а это редкость. И салат из молодой капусты из АТБ, с горчицей
Кактус из кожезаменителя• 17 января 2023
Відбивні з пюре.
Борщ ще є, чука з горіховим соусом.
Ще королівську ватрушку спечу.
Я лінива, то готую так щоб мінімум на пару днів було.
Борщ ще є, чука з горіховим соусом.
Ще королівську ватрушку спечу.
Кукусики• 17 января 2023
Бульйон на обід поставила варитися. До нього лапшу зварю. На вечерю гречка, битки, салат з зелені і помідорів.
Пушка заряжённая• 17 января 2023
Привіт дівчата. А хто знає рецепт отих смачнючих сільських котлет з додаванням картоплі (сирої, я так розумію)?! Були на поминальному обіді в селі в Вінницькій області. З етичних міркувань не питала рецепт, але це було щось неймовірне! Вони такі, кульками, ніби і не смажені, свинячі, дууууже соковиті, прості але такі смачні. Цікаво, як воно готується і з чого..
Unmistakable• 17 января 2023
Сегодня Пасту Болоньєзе, завтра картошку с чесноком и селедочку, на четверг рис с овощами и куриное филе запеку или пожарю )) В пятницу пиццу закажем. P.S. Не домохозяйка, работаю )
Ноунэйм• 17 января 2023
На сніданок Пюре і м´ясо посмажила, салат з помідорів і пекінки. В обід суп гречаний вчорашній, на вечерю творог домашній.
Особливо не розженуся, бо електроплита, тому готую раз в день.
Ноунэйм• 17 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
В мене раз не було ні батона ні молока, то я просто потерла картоплю в фарш, все інше як звичайні котлети, то смачно, да :)
Налогообложу• 17 января 2023
Пропоную почати менше їсти. Перше, друге, млинці- не забагато? Це все на обід?
Як на мене то такий комплект на весь день має бути на три прийоми їжі.
Выручалка• 17 января 2023
Нічого. Світло є 3 рази на добу по півтори години і один з цих разів вночі. Не хочеться нічого, зовсім