Аноним_Русалка• 17 января 2023
Який колір кардигану більше подобається? І як він вам взагалі?
Банка с бутылками• 17 января 2023
в жизни будет смотреться совсем по-другому. такой жесткий фотошоп.
Укр_жіночка• 17 января 2023
Крутий карді! Кольори гарні, базові. Якщо обидва Вам підходять, беріть той, що зможете максимально міксувати з іншими речами з гардеробу.
КонФФетОшка• 17 января 2023
Это просто фото красивые, а не кардиган. В жизни это будет выглядеть мешком из секонда цвета аля костюмчик Людмилы Прокофьевны из Служебного романа
Аноним_Русалка
• 17 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Я їх бачила в житті. Те саме