Ку-кусик• 17 января 2023
Як ставитесь до безтактовних людей? Особливо до коментарів стосовно зовнішності?
На днях співробітниця всім заявила, що нам усім треба вже колоти ботокс. Вік 36-42, їй 48. Потім знову виплила ця тема, почала прямо всім коментити, кому що треба. І мені така каже тобі вже і ботокс і філери. Я в шоці, кажу " та канєшно". Тепер її слова засіли в голові, починаю думати що фігово виглядаю. А я якраз збираюсь знайомитись, влаштовувати особисте життя
Постійно парить якісь групи для закупок, косметологів, все знайомі і тд.
Для мене це взагалі болюча тема, активна міміка з підліткового віку, не так давно перестала перейматись. І тут ця чмоня блін:(
Ку-кусик
• 17 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Нет, не преступление. А если пока нет необходимости делать ’уколы красоты’ (а бывает, что в 36 их уже нужно делать), то они вообще ни к чему
А що значить потрібно, необхідно? Це хто вирішує? Ви? Як вам необхідно пішли собі та зробили, чого людей за руки хапати як циганка?
Ку-кусик
• 17 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Не любая. Есть женщины, которые не знают, нужно им делать ’уколы красоты’ или пока нет. Есть женщины, которые не понимают, есть на их лице какие-то возрастные изменения или пока нет
Ви їм повідомляєте?))
мистерЛяпсус• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Ну если овал лица сильно поплыл - то, наверно, надо что-то с этим делать. Но делать это или нет - решать обладателю этого лица. У меня необходимости что-то делать с лицом пока нет, но и другим людям насчет того, что им надо что-то делать с лицом, я не указываю
УжеВотДа• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
О, нагадали, колись колега мами сказала ’ треба заміж виходити поки жиром не заплила’( я худа)
Ще одна

Интернет Бродилкин• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Але хорошого чомусь ніхто не говорить, хоч і є що сказати. Я ж не кажу Маня, в тебе відстійний колір волосся, ти як міль, і ці складки на боках....треба щось робити...
Так скажіть, якщо хочете, що в тому дивного? 🤷♀️
Але ж є якісь там в неї риси і красиві, то скажіть і це
Ку-кусик
• 17 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Нащо?) Вона мене поливає, а я їй компліменти?) Нормальний такий обмін
мистерЛяпсус• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Ви їм повідомляєте?))
Я из тех женщин, которые не понимают, есть на их лице какие-то возрастные изменения или нет. Мне 35
Ку-кусик
• 17 января 2023
Ответ дляКурочка
Тут проблема не в співробітниці, а у тім що ви так реагуєте.
Нормальна реакція на критику зовнішності. Мені дивно, що багато хто вважає нормою таке ставлення. Це те саме , що ходити розповідати про те що у вас маленькі груди, великий зад , криві зуби , скрипучий голос і так далі. Ще й поради давати, як жити.