Ку-кусик• 17 января 2023

Як ставитесь до безтактовних людей? Особливо до коментарів стосовно зовнішності?

На днях співробітниця всім заявила, що нам усім треба вже колоти ботокс. Вік 36-42, їй 48. Потім знову виплила ця тема, почала прямо всім коментити, кому що треба. І мені така каже тобі вже і ботокс і філери. Я в шоці, кажу " та канєшно". Тепер її слова засіли в голові, починаю думати що фігово виглядаю. А я якраз збираюсь знайомитись, влаштовувати особисте життя
Постійно парить якісь групи для закупок, косметологів, все знайомі і тд.
Для мене це взагалі болюча тема, активна міміка з підліткового віку, не так давно перестала перейматись. І тут ця чмоня блін:(
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Так вона має рацію. Єдине, що її не питали ))
Я нормально реагую, точніше ніяк.
В якому сенсі? Ви звідки знаєте? Ви мене не бачили і лише я вирішую, що мені робити. І її думка це лише її суб´єктивна думка, або бажання зекономити/ заробити/ образити

Педиатор_я• 17 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Это да, но и человек, не особо привлекательный внешне или не особо привлекательно выглядящий на фото, мало кого привлечет
То їхня справа. Може, їм взагалі воно не треба, когось приваблювати
Курочка-наседка• 17 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Тут неприйняття хамства, а не вікових змін
це нормально ображатися, коли тобі кажуть: іди вколи ботокс, сходи до психіатра, або посилають на лазерну епіляцію чи у спортзал
Це образа на непрохані поради/неповагу до себе
Слухайте, коли до Вас на вулиці бомж підходить і каже «ну ти і тупа», наприклад, Вас це ображає? Або якщо хтось на форумі називає, припустимо, лінивою? Та фіг там. Бо Ви про себе знаєте, що Ви не тупа і не лінива. Нас зачіпає та ображає те, що потрапляє у наше ядро, викликаючи сором. Те, що не потрапляє у ядро, не викликає образи саме. Огиду, злість- можливо, але не образу.
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляТріль!
Мой свекр сказал моей маме: тебе нужно идти на работу, сидишь без дела. И добавил: а, ты ж не можешь, потому что толстая и ноги больные. А я услышала и добавила свекру: вас тоже никто не берет на работу, потому что глухие и слепые никому не нужны. Свекр обиделся) но думаю, что в следующий раз будет думать
Нічого собі, оце він видав. Ви молодець!
Миссис Буркул• 17 января 2023
Мне такое только мой дядя говорит когда по видеосвязи общаемся . Мне уже за 40))) а его дочка колет с 25 лет.
А вообще без ботокса лучше видно человека, по морщинами можно читать, сразу видно кто добрый, а кто злой. [smile]surp2[/smile. Люблю рассматривать пожилых людей, думаю какая у них была судьба, какие эмоции они переживали. ]
Шиворот Навыворот• 17 января 2023
Скажіть її щось типу ’Ой [ім’я], як шкода, що ще не придумали ін’єкцій тактовності - тобі б точно не завадило’. І хай ображається - вам тільки це і треба. Буде менше базікати.
Якщо ви не питали її думки з приводу своєї зовнішності, така поведінка не прийнятна. Будь фона хоч сто раз супер-профі в індустрії краси.
СтелькаОТединицы• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Навіщо мене вас бачити? Ви самі написали вік і що маєте активну міміку.
Педиатор_я• 17 января 2023
Ответ дляКурочка-наседка
«Слухайте, коли до Вас на вулиці бомж підходить і каже «ну ти і тупа», наприклад, Вас це ображає?»
Так, мене ображають будь-які прояви хамства. Вважаю, що по відношенню до мене такі вислови недоречні.
Єдине, що то вислів незнайомої мені людини, тому має меншу цінність
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
И все же при знакомстве на сайтах внимание обращают в первую очередь на внешность
В дзеркалі і на фото я нормально виглядаю. Ніяких прямо жахів немає, ну видно що не колюсь. А це злочин чи що? Мені 36.

Курочка-наседка• 17 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Мені здається, що ми «образою» називаємо різні речі. Ви- неприйняття ситуації як нормальної (і це має місце, бо у адекватному суспільстві хамство неприйнятне), а я- дещо більш глибинне.
мистерЛяпсус• 17 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Людям, у которых нет желания найти новых друзей или спутника жизни - да
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
обоснуйте? я же процитировала вас. Нельзя обижаться на правду, но бог с вами...когда 36 ... я понимаю вашу обиду.
Перечитайте свій пост, ви самоствердились, якісь натяки про мою фразу , до чого це? Виховані люди так не говорять.
Интернет Бродилкин• 17 января 2023
Ну иногда говорят то, что видят )
Я в этом честно ничего плохого не вижу
Это просто констатация фактов 😏
Ну сказали типа вы полная, так вы ж об этом сами знаете точно
Или там ботокс, филлеры - ну давайте честно, любая женщина о себе всё знает и всё видит
Мне лично от этих слов ни сухо ни мокро, ну да может нетактично, но от этого ничего же не поменяется, пока я сама не захочу изменить что-то
А вот когда захочу, и захочу ли вообще, это уже вообще другая история 😀
Ведь вы подумайте: если б вам сказали, что вы красавица, вы б выносили это в массы, вас бы это задевало? Нет )
Всё в вашей голове и вашем отношении к себе, и вообще к миру окружающему
От того, что кто-то сказал то или то - ваш мир меняется, переворачивается?
Если да, то может тогда копать в себе, в своей голове?
Без шуток 🧚‍♀️
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляКурочка-наседка
Питання не в тому, що вона нетактовна, а в тому, що Ви сприймаєте це близько до серця. Отже, десь є сумніви в собі, можливо, те ж саме неприйняття вікових змін.
Можна було б відповісти, що їй мізки вколоти не завадило б, але, певно, не врятує. Але то на наступний раз)
Я з них наймолодша, тому так, мене це чіпляє. Вона нав´язує всім цього свого лікаря. Мені звісно неприємно. Вам приємно коли в вас вишукують недоліки і тикають ними? Є комплекси, немає, ти починаєш про це думати. Я завжди так сприймаю, ніколи такого нікому не говорю, вважаю поганим тоном. Навіть не уявляю щоб я таке сказала.
мистерЛяпсус• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Нет, не преступление. А если пока нет необходимости делать ’уколы красоты’ (а бывает, что в 36 их уже нужно делать), то они вообще ни к чему
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ой, тоже злюсь, когда кто-то мои личные границы переходит и сапогами грязными топчется.. ууу!
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
Не звертайте увагу, старайтесь меньше спілкуватися з нею
Сидимо навпроти(
ГугелП@лАмался• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
с большим уважением, но мы с вами никогда не поймем друг друга, наверно поэтому я счастлива в браке и мне легко общаться с людьми, у меня нет комплексов, хотя ринопластика носа есть)) можно и шуткой ответить на глупость вашей коллеги... вы же как колючий еж, ы и своей теме так отвечаете, вас успокаивают только такое ответы как - не обращай внимание...а суть то в другом.
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
То у вас хоч співробітниця, у мене кум такий, то в мене ніс картошкою, то безгруда. А останнє: ти так на лиці осунулася
В ви йому що?

Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Сидимо навпроти(
Йомайо, тоді крестик носіть
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
+++++
Так само сприймаю
Колезі, яка погодилась вона народила ще купу процедур, каже якщо радить, не відмовляйся
Курочка-наседка• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Тоді прямо там треба сказати: «Маша, твоя поведінка зараз- нетактовна. Я не питала в тебе про пораду. Твої слова більше свідчать про тебе саму, а не мою зовнішність. Обговорюй зовнішність з тими, хто дав тобі такий запит, а не зі мною». Ваші кордони порушують, а Ви замість того, щоб їх адекватно відстоювати, ідете на форум обговорювати колегу. Від цього її поведінка не зміниться жодним чином, тим паче Ви просто мовчки ковтаєте та ображаєтесь замість того, щоб дати їй зрозуміти, що з Вами так не можна.
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Але десь почула: зараз соромно бути некрасивою, коли є стільки можливостей покращити себе. От задумалася над ринопластикою в свої сорок і підтяжкою нижньої частини
Я брекети ношу, були б кошти зробила би лазерну корекцію зору, але ботокс явно не перший у списку справ. Тим більше доходи не ті.
мистерЛяпсус• 17 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну иногда говорят то, что видят )
Я в этом честно ничего плохого не вижу
Это просто констатация фактов 😏
Без шуток 🧚‍♀️
Не любая. Есть женщины, которые не знают, нужно им делать ’уколы красоты’ или пока нет. Есть женщины, которые не понимают, есть на их лице какие-то возрастные изменения или пока нет
Интернет Бродилкин• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
+++++
Так само сприймаю
Тю
Ви скажіть - так так, обов´язково йду, точно точно і тд
Вона буде питати про це кожного дня, ну умовно кажучи
А ви будете сміятися відкрито їй в обличчя, мовляв, завтра завтра, точно, а потім вона знову буде питати, як попка - дурак, от і все )
Мені б це було дуже смішно, я би ту співробітницю сприймала як клоуна Арестовича, не більше не менше 😁
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
То це не значить що я погано виглядаю. Ви мене шокували , якщо чесно. Чому немає ботокса= поганий вигляд?
Гомосноб• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
+++++
Так само сприймаю
Походу она за агитацию вас, имеет бонусы у косметолога)
Петя-петушок• 17 января 2023
Сказала бы,что в ее возрасте да надо,но и он ей не поможет.укусила бы морально,она отучилась быстро меня трогать.вообще считаю,что внешность обсуждать чужую,это дураком надо быть,но дураки понимают лишь свой язык,нормальное отношение нет
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну иногда говорят то, что видят )
Я в этом честно ничего плохого не вижу
Это просто констатация фактов 😏
Без шуток 🧚‍♀️
Так отож в тому і справа, хорошого ніхто не скаже, хоч і є що, а як полити, то будь ласка. Я ж їй не кажу Маня, в тебе відстійний колір волосся, ти як міль, і ще в тебе складки на боках, роби щось
автор Ку-кусик • 17 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну иногда говорят то, что видят )
Я в этом честно ничего плохого не вижу
Это просто констатация фактов 😏
Без шуток 🧚‍♀️
Але хорошого чомусь ніхто не говорить, хоч і є що сказати. Я ж не кажу Маня, в тебе відстійний колір волосся, ти як міль, і ці складки на боках....треба щось робити...