Берегу и стерегу• 17 января 2023
Що Вам допомагає зібрати себе докупи, коли відчуття розбитості?
РукиМыли?• 17 января 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
просто лежете у ліжку? )
Ну якость так, коли відлежуся день у ліжку,
Мстящий за Зайца• 17 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
просто лежите і нічого не робите? не сумно так лежати? ))
Мстящий за Зайца• 17 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Якщо вас це заспокоє, з точки зору астрології і ін тонких матерій зараз важкий період. Обіцяють, що в лютому точно буде краще. Але як мін до цієї п´ятниці буде неприємно. В мене теж такий настрій((
Ви асторолог? Чи де таке вичитали? Дуже цікаво. Скоріш вже б покращало ...