Зарядка для хачапури• 17 января 2023
Кто живе в маленькому місті, як у вас відключають світло
У нас маленьке місто, відключали на декілька годин в день, тепер останні 2 тижні стали сильно відключати, декілька раз на день і вмикають на 2 години в день, вдома дуже холодно.
Хто живе у невеликому місті, як у вас ситуація, якщо можна приблизно в якій області.
Чи є зараз міста, де ситуація більш-менш терпима, як у нас було раніше.