Зарядка для хачапури• 17 января 2023

Кто живе в маленькому місті, як у вас відключають світло

У нас маленьке місто, відключали на декілька годин в день, тепер останні 2 тижні стали сильно відключати, декілька раз на день і вмикають на 2 години в день, вдома дуже холодно.
Хто живе у невеликому місті, як у вас ситуація, якщо можна приблизно в якій області.
Чи є зараз міста, де ситуація більш-менш терпима, як у нас було раніше.
Яйцеголовая• 17 января 2023
Киевская область,в будни отключают по графику 4 через 4, в выходные, иногда совсем не отключают.

Брююнетка• 17 января 2023
Ромни Сумська обл -4/+2
ТыЧиНеТЫ• 17 января 2023
Так же. Отключают на 6-7 часов, включают на 1-2 часа
Киевская область
Mede• 17 января 2023
Суми і вся обл. -4+2. Це просто якийсь треш
Бутылка Кифира• 17 января 2023
Бориспіль. За останню добу дали рівно на 9 хвилин. Опалення індивідуальне. Шок і матюки...
Бавовна• 17 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
9 минут за сутки? Жееесть(
Яйцеголовая• 17 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
В Киеве в эти выходные , дом моих родителей был. 2 суток без света.

Лыжи со вспышкой• 17 января 2023
Киевская обл
График 4/4, очень редко бывает 4/6
Но купили еще экофло и котел теперь работает всегда, ну и свет сеть/интернет
ЯяяКакаджамбо• 17 января 2023
Київська область, 1.5 години є, 6-7 немає
ЦыбаФу• 17 января 2023
Вся черкаська область -4, +2
Дуже важко, але у нас не холодно вдома
Трынди-брынди• 17 января 2023
Як попало. В одних весь день і ніч світло, в інших незрозуміло. Не можу зрозуміти графік відключень.
Душка-свекровь)))• 17 января 2023
А навіщо вам ця інфа? Ви будете в пошуках світла по країні їздити? Чи радіти що вам не одним вимикають? Чи заздити тим кому краще? Зараз так, а через два дні по іншому. Дуже ’дивне’ ваше питання, нащо ці вивідування?
парИла я парИла• 17 января 2023
-4+2 Кроп
Темканика• 17 января 2023
автор что это за опрос?вам выложить может и фотки еще?у нас все хорошо.идите на официальный сайт и все увидите
Темканика• 17 января 2023
’населенный пункт’вы не узнаете.
Указка• 17 января 2023
Киевская обл. 6+ выключают 2- включают. Сегодня на 4 часа раз дали.
Мила 26• 17 января 2023
Сумская, сейчас -4/+2
Бутылка Кифира• 17 января 2023
Ответ дляБавовна
9 минут за сутки? Жееесть(
Так
Лукава_Кiшка• 17 января 2023
Ответ дляMede
Аналогічно

Лукава_Кiшка• 17 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Киевская обл
График 4/4, очень редко бывает 4/6
Шикарний графік, а наше містечко ділиться з іншими тому сидимо без світла хоч і прильоті не було ( тьху-тьху)
Лыжи со вспышкой• 17 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
ну когда обстрелы то выключают на дольше 6-10 часов, потому купили экофло чтоб было тепло и не сидеть без связи, ну и какой то комфорт обеспечить себе
Стеклянная мышь• 17 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
ваше містечко самостійно регенерує електроенергію і ділиться з іншими?власна аес ?Бо якщо ні ,то просто отримує те що дають інші тес-аес ,що були обстріляні багато разів .
Стеклянная мышь• 17 января 2023
Київ .Кожен день по різному ,то не було 14 числа добу повну світла ,то 15 не вимикали .16 був графік 2 через 6(2 є).сьогодні поки 4 через 4.
Перед НР тиждень 2 години на добу був ,після нг не вимикали майже 10 днів .Добре ,що взагалі є хоч іноді .Бо 2-3 доби без можливості приготувати їсти і набрати води дуже важко
Зубачистка• 17 января 2023
Київська обл. Шість годин немає, на 1,5-2 години вмикають
Зубачистка• 17 января 2023
Н@Диете• 17 января 2023
Є. Далі що?
Kidstaff Bot• 17 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Мамадвоихдочек• 17 января 2023
-4/+2 Сумская обл
Не чіпай - вб ю• 17 января 2023
Кременчук +4/-2 зазвичай
Amurinka• 17 января 2023
Дніпропетровська обл, два рази на добу немає світла по чотири години. Ось сьогодні - з 4 до 8 ранку, потім з 16 до 20 ввечері.