Резвая лошадка• Изменено 17 января 2023
Потрібна квартира в оренду. Киев, правий берег.
Метро Печерська , Дружби народів
Доброго дня.
Порядна сім´я з 3 осіб. чоловік, дружина, син 11 років. без тварин і шкідливих звичок
Дякую. Хто що знає підкажіть.
Доброго дня.
Дякую. Хто що знає підкажіть.
Резвая лошадка
• 17 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Кількість кімнат і бюджет?
2 кімнати. до 11. якщо це можливо
И_В_офигительных_штанах• 17 января 2023
Ответ дляРезвая лошадка
2 кімнати. до 11. якщо це можливо
На Печерську? Навряд чи. Ви впо?
руки_Крюги• 17 января 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На Печерську? Навряд чи. Ви впо?
Зайдите на флетфай- реально
Левый Локоть• 17 января 2023
У вайбері є групи від власників. Наберіть оренда, нерухомість...Групи фейсбук ріелтори зло...
Гу го гу го гу• 17 января 2023
Я свою квартиру сдаю через олх , и я хозяйка , без риелтора , так что ищите вдруг вам нужное попадется .
Гу го гу го гу• 17 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Группы эти пустышка на фейсбуке , они с большим опозданием размещают объявление и бывает пока вывесят все уже сдано . Я туда пару раз давала объяву , сейчас принципиально не даю , из за плохой работы модеров .
И_В_офигительных_штанах• 17 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Зайдите на флетфай- реально
Ви зв´язувались з власниками? Я друзям шукала. 3 місяці ціна одна, а потім інша, вища.
Резвая лошадка
• 17 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
дякую
Гу го гу го гу• 17 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Зайдите на флетфай- реально
Полная фигня , я зашла , попыталась квартиру на сдачу разместить и вуаля сайт риелтор говорит есть одно бесплатное объявление и опубликовывать никак не хочет , требует денег . Вывод , мало кто пойдет платно из хозяев туда что то размещать .
Плекаю думи• 17 января 2023
Ответ дляРезвая лошадка
2 кімнати. до 11. якщо це можливо
на печерську? ви смієтеся? а для чого вам печерськ? ні ринку нормального,нічого..все втидорогга.влітку смердота із смогу. я тут працюю і ніколи би в світі тут не жила. тут нема де вийти..самі гази і дорога.
Печерськ дуже дорогий. дивіться далі зелену лінію. Сирець,Дорогожичі,Лук*янівка.
печерськ дуже елітний район.
друг на І.Кудрі знімає старезну кімнату в діда (не квартиру!) 4800.
печерськ дуже елітний район.