Напланетянка• 17 января 2023

Хутро в Європі

Всім привіт, маю поїхати в Німеччину у відрядження, знаю, що настрої як в Німеччині, так і в Європі стосовно хутра радикально негативні, а в мене пуховик з густою хутряною оздобою, на кшталт парки, от і що робити? Якщо її зняти, то змерзну… Не заллють зеленкою? Про шуби мовчу, і в голову б не прийшло. Хто що спостерігав з цього приводу? Буду в Берліні 2 дні. В лютому в пальто задубну там, тому є лише пуховик(
Мэри Попкинс• 17 января 2023
Ответ дляАтаманша

Я б додала, що заможні і не ходять взагалі в шубах. Наразі це є ознакою дешевизни.
П.с. Шуба в мене є))
Рысь или соболь признак дешевизны? Серьезно?

Роковуха2002• 17 января 2023
Ой,та куди там,заб‘ють вас ногами німці,автор,через вашу парку,цілих 2 дні у них на це буде
Атаманша• 17 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Як часто ви бачите рися чи соболя на жінках?
Серйозно))
В метро, мабуть, чи в переповнених автобусах)
Мэри Попкинс• 18 января 2023
Ответ дляАтаманша
Серйозно))
Я работаю в месте, где их продают. Много молодых заказчиц.