Повелитель интернета• 17 января 2023
Наснився сон
Що пішли з чоловіком у кіно, придбали тістечко а в ньому два маленьких тоненьких черв’яка, ще й грудну дитину дома лишили, оті черв’яки в торті ніде немає пояснень, до чого це. Іще в цю ж ніч наснилося мені зомбі апокаліпсис, і я лежу злякана в ліжку з чоловіком і дитиною і така злякана, що ще одного чоловіка запрошую до нас у ліжко, а в нього біля рота рвана рана прямо нитками зашита. Мені частенько сниться дічь, ну тут я прямо сама себе переплюнула. Моя мама розшифрувала швидко - дурне спить - дурне і сниться. Мабуть від недосипання. Все, виноворилась, дякую.
Повелитель интернета
• 17 января 2023
Ответ дляжижифреймут
Просто продукт воображения и нервной системы, всего лишь.
Мало дуже сплю зараз, мабуть тому і сниться різна фігня
жижифреймут• 17 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Магний, магний и еще раз магний и вит. гр Б. Много и долго..Меня через год попустило.
Повелитель интернета
• 17 января 2023
Ответ дляжижифреймут
Магній для нервової системи? Так, думаю пропити, бо вночі ногу наче судорога хватає, лікар каже від нестачі магнію
жижифреймут• 17 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Да, я дерганная после развода была, во сне дергалась, нервы были на пределе. Колола вит. гр. Б, пила магний, ново-ппассит, он меня сразу в сон клонит.
Повелитель интернета
• 17 января 2023
Ответ дляжижифреймут
Дякую
жижифреймут• 17 января 2023
Еще на меня какао хорошо действует. В какао порошке тоже магний кстати есть) примешь душ, заваришь какао и потом на боковую)