Мочалкин блюз• 17 января 2023
Допоможіть позбутися пацюків під капотом.
Залізають гади. Гріються видно. Що реально допоможе? Спреї, ультразвукові штуки?
Аноним_Русалка• 17 января 2023
Яд ’крисина смерть’ або інші. + мишоловка. Так робили ми. Ультразвук дорого і може не подіяти.
БлинчикБезСметанки• 17 января 2023
Ответ дляЗам Ам
а де у вас машина стоїть? вперше чую про таку проблему
У нас гаражный кооператив, крысы шастают в огромных количествах, у кого плохой металлический гараж - крысы пролазят.
Мочалкин блюз
• 17 января 2023
Ответ дляЗам Ам
У приватному дворі. Купили нову машину. І завелися. В попередню не лізли. Не знаю що приваблює.
Мочалкин блюз
• 17 января 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Під капот ставите отруту?
Кисельная барышня• 17 января 2023
Есть ультразвуковые отпугиватели, специально в авто. Подключаются к аккумулятору. Когда машина в движении - не работает прибор. Когда стоит-работает. SD-048C
Скорая помощь• 17 января 2023
Ответ дляЗам Ам
В перші тижні війни в мене машина стояла у дворі багатоповерхівки Києва і миша погризла проводку сигналізації, чесно була в шоці, не думала що таке буває.
Мочалкин блюз
• 17 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
Так. Читала. Але чи ефективні вони. Бо 1тис коштує.
Кисельная барышня• 17 января 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ефективні. Гризуни дуже гарно ультразвук чують, їм дискомфортно сильно, вони тікають.
Зам Ам• 17 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У мене просто також в металевому гаражі, але навіть не знала, що така проблема можлива
Xвостокрутелка• 17 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Страховку на авто і пів рулона туалетного паперу в бардачку,струбили просто в хлоп‘я
Машина стояла у власному дворі
Дюагональ• 17 января 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Машина рідко їздить?У нас була вихідного дня,криса/миша вивела малюків між катушками двигуна(гнізда знайшли).Оприскували підкапотний простір спреєм від гризунів.Я читала,що можна покласти ще ткачеві мішечки із наповнювачем після котячого попису,але я кота не знайшла наповнювача від не кастрованого,тому такого не робили)
Заведіть кота.