А ви знали, що Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ?
Може хтось чув-на якому він зараз напрямку? Думаю, що десь в гарячій точці. Не те, що липові арестовичі-генерали.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляMussja
Зате нагородили, що вийшов із зони комфорту на місяць
Вибори ж були на носі. Треба було ту бліду моль в ВР посадити
Інакше б за нього ніхто ю не проголосував
Ответ дляMobyMoby
’Що зробив Порошенко – документи прикриття для сина на інше прізвище. Щоб навіть товариші по службі не знали, хто він. Якщо не помиляюся, Олексій був командиром мінометного розрахунку і не в тилу. Мінометні розрахунки не по тилах і штабах сидять’, – підсумував інсайдер, який назвався Віталій Олександрович.
Шах і мат вам!
Ок, ок. Хай буде на передку. Я б йому и медаль дала))
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ для Toyota
Удалено администрацией...
У Гетьмана боты однотипно пишут, неинтересно...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Наче таки воює.
Нещодавно було його інтерв’ю
Він біля Бахмуту, Но не на 0. Тро
Но це едина людина, яка достойна поваги з того порошенковського кодла.
Він біля Бахмуту, Но не на 0. Тро
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Ви хочете сказати що це наклеп, а Ляшко в окопах?
Угу, саме так… ляшко саме з тих, хто в окопи піде. Не впевнена, що і фото зроблено не ближче до західного кордону…
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нещодавно було його інтерв’ю
Він біля Бахмуту, Но не на 0. Тро
Пишуть що в нього ще й онко. Дійсно достойний поваги
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Вы слышали, как Марина говорит?) Вряд ли она связно напишет.
Это не наезд. Красивой женщине умной быть совсем не обязательно!
Як аи можете? вона ж перший в незалежній країні, кандидат медичних наук 🤣
Lena-Lena12• 18 января 2023
Не чула. Не цікавлюся. Мої улюблені колеги на передовій. Тому цікавлюся ними. Із відомих людей колись улюблений актор Анатолій Пашинін ще з 2014 пішов на фронт, рідко де інфа про нього. На жаль. Але гарний хлопець був колись, до війни були знайомі. Також слідкую за Андрієм Хливнюком, гарна людина, нереальна.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
вони зайняти в темі про Арестовича 🤣