MobyMoby• 17 января 2023

Олексій Порошенко-гідний син гідного батька!

А ви знали, що Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ?
Може хтось чув-на якому він зараз напрямку? Думаю, що десь в гарячій точці. Не те, що липові арестовичі-генерали.
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляNYC
Петя Путе говорил в телефонном разговоре
Коли? Зараз?
NYC• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Ну в Оман він же не даремно їздив)) Оманські домовленості
Ясно)) украинские снаряды теперь в омане)))
Julli_kh• 18 января 2023
Ответ дляAdvoco
Не чула, але краще таке не розносити, Юрій Луценко на нулі воює і скільки бруду і помий на нього вилили прихильники секти корупціонерів
Мій чоловік навіть зустрічав його у окопах.
NYC• 18 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Уже после 2014 года!
Ну да, на посту президента)
VA 11• 18 января 2023
Ответ дляAdvoco
І Яценюк теж там. З початку війни.
Toyota• 18 января 2023
Удалено администрацией...
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляJulli_kh
На якому напрямку?
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляVA 11
І Яценюк теж там. З початку війни.
Яценюк? Да ладно!
VA 11• 18 января 2023
Ответ дляBusinka_05
С почином вас. Никто даже не догадался, что это был сын Порошенко.))) Не так давно он светился на ’Европейском’ направлении. ))) Наверное, на спецзадание отправили заграницу.
В разведке был. Внедрили.)
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляMussja
Зате нагородили, що вийшов із зони комфорту на місяць
Вибори ж були на носі. Треба було ту бліду моль в ВР посадити
Інакше б за нього ніхто ю не проголосував
coch100• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
’Що зробив Порошенко – документи прикриття для сина на інше прізвище. Щоб навіть товариші по службі не знали, хто він. Якщо не помиляюся, Олексій був командиром мінометного розрахунку і не в тилу. Мінометні розрахунки не по тилах і штабах сидять’, – підсумував інсайдер, який назвався Віталій Олександрович.

Шах і мат вам!
Ок, ок. Хай буде на передку. Я б йому и медаль дала))
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ для Toyota
Удалено администрацией...
Ви краще на Прямий канал напишіть. Так швидше дойде.
Julli_kh• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
На якому напрямку?
На гарячому, мені здається, тут більш детально не можна розголошувати.
Toyota• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Краще на кривий
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ для Toyota
Удалено администрацией...
У Гетьмана боты однотипно пишут, неинтересно...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Наче таки воює.
Нещодавно було його інтерв’ю
Він біля Бахмуту, Но не на 0. Тро
Но це едина людина, яка достойна поваги з того порошенковського кодла.
VA 11• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Яценюк? Да ладно!
А то! Вон и Арестович завтра тоже на фронт идёт.
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляJulli_kh
Ах на гарячому, тоді ок. Мовчимо.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Ви хочете сказати що це наклеп, а Ляшко в окопах?
Угу, саме так… ляшко саме з тих, хто в окопи піде. Не впевнена, що і фото зроблено не ближче до західного кордону…
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нещодавно було його інтерв’ю
Він біля Бахмуту, Но не на 0. Тро
Пишуть що в нього ще й онко. Дійсно достойний поваги
Masushki2• 18 января 2023
Ответ дляvalleriya14
Ну спецзадания они такие. В какую глухомань только не пошлют)
Як у класіка російської літератури : в деревню, в глушь , в Саратов ?))))
Masushki2• 18 января 2023
Ответ дляLisanorge
Так если под другой фамилией, то как определить что он там именно был , а не просто числился за чужого человека?
В травні 2015, якщо не помиляюсь
MarryV• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В сенсі фейки? В нас війна, а Льошик бере за дружину дівчину з сім’ї керівництва Ленінградської області.
Ну а хули) Петроград значит можно.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Вы слышали, как Марина говорит?) Вряд ли она связно напишет.
Это не наезд. Красивой женщине умной быть совсем не обязательно!
Як аи можете? вона ж перший в незалежній країні, кандидат медичних наук 🤣
oksanakirill• 18 января 2023
Я слышала это, но не верю
-Инга-• 18 января 2023
Ответ для Toyota
Удалено администрацией...
включите критическое мышление. Это стеб. Что еще более мерзко
Lena-Lena12• 18 января 2023
Не чула. Не цікавлюся. Мої улюблені колеги на передовій. Тому цікавлюся ними. Із відомих людей колись улюблений актор Анатолій Пашинін ще з 2014 пішов на фронт, рідко де інфа про нього. На жаль. Але гарний хлопець був колись, до війни були знайомі. Також слідкую за Андрієм Хливнюком, гарна людина, нереальна.
Toyota• 18 января 2023
Ответ для-Инга-
Как же я не догадалась
Klodia• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Яценюк? Да ладно!
Конечно! Вы разве не слышали про его опыт в Чечне? Такие люди армии нужны.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
вони зайняти в темі про Арестовича 🤣