MobyMoby• 17 января 2023

Олексій Порошенко-гідний син гідного батька!

А ви знали, що Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ?
Може хтось чув-на якому він зараз напрямку? Думаю, що десь в гарячій точці. Не те, що липові арестовичі-генерали.
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляKsu160576
дешевий стьоб, пошукайте 95 кодло на фронті, особливо отих мордатих двох
Про них в іншій темі, вибачте
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Постановочне фото. Новісенький правор і чистесенькою стіна палатки чи будиночку з ідеально чистою постіллю
Ви хочете сказати що це наклеп, а Ляшко в окопах?
Алтыншаш• 18 января 2023
🤣
— Ну-с… Придётся принимать меры, а что делать? Пьянству — бой!
— Но… вы же знаете, Варвара Сергеевна…
— Я всё знаю, больше вас, дорогая моя. Откуда у него деньги?
— Его товарищ пригласил — получил премию…
— …А по протоколу за одно зеркальное разбитое стекло ваш муж заплатил 97 рублей 18 копеек. Откуда у него такие деньги?.. После возвращения оттуда… ваш муж стал другим! Тлетворное влияние Запада… Эти игрушки идиотские! А эта странная фраза: «Собака — друг человека»… Странная, если не сказать больше… А это?.. [показывает на пьяного Горбункова] Элементы сладкой жизни… И вы знаете, я не удивлюсь… если завтра выяснится… что ваш муж… та-айно… посещает… си-на-гоо-гу!
Йцфыяч• 18 января 2023
Аж смішно
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляKlodia
Он Марину свою посадил сюда))₴
Вы слышали, как Марина говорит?) Вряд ли она связно напишет.
Это не наезд. Красивой женщине умной быть совсем не обязательно!
Я моя• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Справді? Ще живий?
Так справді він там.
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Автор, вы супер!
Дякую
Не розумію, чому тут деяких теліпає...
Klodia• 18 января 2023
Вот это крутая тема и роскошный троллинг, лежим с котом, читаем, ржем оба, отвечаем, выхватывая телефон другие друга. Автор, респект! Остальным тролям учиться!
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляКалиопа
Сидить Олексійко десь за кордоном і виказує стурбованість. Татів герой
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляFeel good
Ого. Не знала.
У нього ще й онко(.
Пелех це той, хто оди Порошенку співає?
Mussja• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
Bell-k@• 18 января 2023
Ответ дляMussja
І що, навіть бджілки не дали? Ото порох жлоб
Бджілками заплатять за наступне замовлення
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляKlodia
Ви ж мені штраф хотіли впаяти, а тепер я кота вашого розважаю
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляNYC
То ж почти история ромео и джульетты....они полюбили друг друга.
Удалено администрацией...
Калиопа• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Робота в нього така важка, бути синочком заможного батька)
NYC• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
А где та армия которую он 5 лет строил? С собой забрал?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Як батько зміг таке допустити?!
Батько охоче прийняв дівчину в сім’ю бо він так ставав впливовішим і ближчим до військокомандуючого «другої» армії світу 🤣
Я моя• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага, я чула. В напрямку, що зветься Лондон.
А щодо цого участі в ато, то цей із за цирк був однією з причин, чого військові не проголосували за шоколадного
Якраз на нулі, нульовий меридіан! Єслі шо))
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляNYC
Тю, то ж Зеленський розвалив. Тільки й залишилось що пво над Києвом, що педро за кошти чесно сп*ного Рошена зробив
Klodia• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Ну видите как жизнь наша переменчива)))
Хотя про штраф-это я писала, а про респект- кот допечатал.
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляcoch100
Девочки, он правда был. Только ни в какой не в горячей точке, пару месяцев перебирал бумажки в одном из городов АТО) заработал папе галочку
и свалил)
’Що зробив Порошенко – документи прикриття для сина на інше прізвище. Щоб навіть товариші по службі не знали, хто він. Якщо не помиляюся, Олексій був командиром мінометного розрахунку і не в тилу. Мінометні розрахунки не по тилах і штабах сидять’, – підсумував інсайдер, який назвався Віталій Олександрович.

Шах і мат вам!
NYC• 18 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Аааа, вот оно че))) А кому Зеля все продал?
автор MobyMoby • 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Шо за історія?
savalena• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
З чого б це?
Я люблю ролики Петра дивитися, наприклад. Гордість бере за його сім´ю і колег!
Всьо, тепер точно всьо)))
Viktoria_St• 18 января 2023
Ответ дляNYC
Ну в Оман він же не даремно їздив)) Оманські домовленості
seami• 18 января 2023
Чесно, вже просто шкода Петра Олексійовича з такими сммниками, з такою фермою ботів - зробили з нього посміховисько, всеукраїнський мем якийсь.
NYC• 18 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Шо за історія?
Петя Путе говорил в телефонном разговоре
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Блин, отдыхаю душой. Просто услада для глаз.
А на работе все порохоботы...
Oasis in the Desert• 18 января 2023
Ответ дляNYC
Уже после 2014 года!