Лукава Кішка• 18 января 2023

Порадьте юсб лампу під час виключенні світла.

Доброї ночі.
Порадьте будь ласка, яскраву і достатньо довго працюючу лампу на акамуляторі, від usb.
Купили спочатку кемпінгові на 80 ват за 400 грн, світить максимум годину, потім тухне.
Потім порадили кольцеву лампу на штативі для тік тока. Дуже добрк світить, но її треба постійно тримати в павербанку. А це не дуже зручно, бо дитина мала і треба її переносити, а павербанк у нас важкий.
Порадьте будь ласка, свою лампу.
Да Щас же• 18 января 2023
Купила на фб.за 150 грн. Працює від 3 батайок. Шиксрно. Ще не міняли. Відпрацювпла вже гтдин 50 точно. Ще працює.

Author_dreams• 18 января 2023
USB лампа ліхтарик 5 рівнів яскравості Xiaomi ZMI Portable LED AL003

Таку шукайте
Да Щас же• 18 января 2023
Маленька як іграшкова. Освітлює всю кімнату. 3 батарейки.
автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Покажіть будь ласка яка
Author_dreams• 18 января 2023
Краще від павербанка, з вбудованими аккумуляторами мало тримають заряд
Быстровочка• 18 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А ссылку можно?
автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляAuthor_dreams

Таку шукайте
Вона без павербанку працює?
Якщо треба з нею піти дитині на кухню наприклад, і щоб павер не тягнути, щоб не вискочив з рук.
Да Щас же• 18 января 2023
Ответ дляБыстровочка
А ссылку можно?
Зараз пошуеаю. Ще маю ліхтар з гачком. Теж купувала там же. Підчіплюю до люстри. 3 батарейки. Світло як у церкві.
автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляAuthor_dreams
Просто дитина мала, і хоче піти взяти яблуко, шоб могла взяти і сама піти. Стаціонарне освітлення уснас кільцева лампа, яка для тік тока, гарно світить, но не переносна, точніше не зручна.

автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А ссилки де купували може збереглись, буду дуже вдячна.
Я супер-пупер• 18 января 2023
Лучшее из всего купленного
Да Щас же• 18 января 2023
Ответ дляБыстровочка
А ссылку можно?
Ось у неї замовляла. Настільну лампу. Ліхтар .і гірлянду 10 м. Все від батарейок працює. Гірлянду протягнула через увесь коридор і кімнату. Дуже світло.читати можна. Все світить довго. Батарейки ще жодного разу не міняли.

https://www.facebook.com/profile.php?id=1000216041...

Полистайте її сторінку.
Да Щас же• 18 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка

Ось у неї. Брала лампу.ліхтар і гірлянду. Задоволена всім.ціни смішні.
Да Щас же• 18 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ось гірлянда.по верху коридору пустила і все. Тільки виключили світло- все наготові.
Працює від 3 батарейок у коробочці.
Рву и мечу• 18 января 2023
Купила ось такі 2 лампи. Працює від павербанку,але світить гарно
Україна наше все• 18 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Фу, это никуда не годится.
Нужна такая как в настольной лампе, обычная ЛЕД. Но чтоб с аккумулятором, чтоб хотя б на 3 часа хватало.
Рву и мечу• 18 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Працює від 3 батарейок у коробочці.
Сьогодні теж розтягувала і кріпила такі світодіодні дротики👍
Україна наше все• 18 января 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Лучшее из всего купленного
Так она от павербанка питается?
автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Фу, это никуда не годится.
Можете таку порадити?

автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляРву и мечу
Дайте ссилку де купляли будь ласка.
автор Лукава Кішка • 18 января 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Лучшее из всего купленного
У нас така на 80 Ват, за годину тухне.
Ця бачу на 150 Ват, скільки тримає заряд?
Україна наше все• 18 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Можете таку порадити?
Та не. Сама когда-то вопрос подобный задавала
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3257275
Но так ничего и не нашла
Да Щас же• 18 января 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Фу, это никуда не годится.
Что вы фукаете?? Моя лампа 50 часов уже отработала. Светмт ярко. Ребенок читает при ней а у нее -3. И она при плохом свете нифига не видит. . Фото плохое. Я дала ссылку там где брала.вот там есть видео. У девочки.светит шикардос. Лампа освещает всю комнату. А еще есть фонарь..он работает как ыонарь и как люстра. Я его просто цепляю за крючок в ванной или в комнате и светло.( имеет за что можно зацепить).. а ледлампа за 500 грн у меня через час не работает. А это 50 часов уже точно отрабоиала. И гирлянда и сам фонарь.
По факту за 550 грн у меня все квартира освещена. Гирляндой.фонарем и лампой этой.
А лед стоит.
Были на розетке по 1200 грн..лед лампы..хватало на 6 часов по отзывам. Но их давно нет .
leslyk• 18 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Дайте ссилку де купляли будь ласка.
Не знаю, як відправити ссилку на олх
Зняла анонім, напишіть в лс, скину скрін якщо цікавить, щоб тут не розцінили як рекламу
Вони по 150грн
Да Щас же• 18 января 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Но так ничего и не нашла
Ничего не нашла. Но у вмех фу))) лично я довольна шо слон этими лампами.
Україна наше все• 18 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А лед стоит.
Но у нее плохой свет. Болят глаза. В настольной лампе тоже лед стоит, но там свет совершенно другой, желтый, удобный зрению. К сожалению не могу такую найти с аккумуляторами пока. А это все фигня, что на фото
Да Щас же• 18 января 2023
Еще есть фонарь.очень чрко и можно зацепить.тоже..отработал ....батарейки не меняла ещк
2 режима.как ыонарь..впереди и как лампа люстра.
Я супер-пупер• 18 января 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Так она от павербанка питается?
Нет, она заряжается от сети
Я супер-пупер• 18 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
У нас така на 80 Ват, за годину тухне.
4 часа точно держит, может, вам бракованная попалась
Україна наше все• 18 января 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Нет, она заряжается от сети
Что-то я с вашего фото не пойму как она заряжается? Там цоколь и провод юсб. Куда провод вставлять? Или это он на кончик цоколя крепится?