joop9191• 18 января 2023

Отношения во время войны

Девочки, совсем запуталась…с парнем живём 2 года. Ему 28, мне 29. Он уже в разводе, детей с бывшей женой нет. Развелись, потому что она гуляла. Во время войны мы жили на окк.терр. Его маму взяли в плен на месяц. Пока она была там, он сказал, что как маму выпустят, сразу распишемся. Это было ещё в марте. Летом из-за репрессий нам пришлось всё бросить и с одним чемоданом уехать на подконтрольную. Здесь сняли квартиру, он работает, я пока нет. Его мама тоже здесь. Отношения у них норм, к нам в семью не лезет никто. Но я не могу понять, что случилось. Мы понемногу адаптировались к новым реалиям, я хочу семью, он тоже. Но он ничего для этого не делает. Говорил о предложении после марта ещё несколько раз, но не делает его. Отношения стали каким-то дружескими, мы практически 24/7 вместе. Но он садится в ноут и играет с друзьями. Я несколько раз с ним говорила, что отношения стали пресными, бытовуха и внутренние личные переживания сжирают каждого изнутри. Он уходит в ноут, как будто сбегает от реальности. О предложении речи нет больше, но он каждый день говорит, что любит. Я ему говорю, что в 30 лет я уже хочу быть ЗАмужем, для меня это важно, да. Но что-то идёт не туда, не могу понять что. Страсти нет. Секс раз в месяц. И странно то, что и мне перестало его хотется. Мы взяли недавно котёнка, он говорит, что секса из-за котёнка нет, что мы как бы не одни теперь. Я говорю- а когда дети будут, мы же тоже не одни будем. Короче, я мучаю себя вопросами. Либо он себе боится признаться, что он меня разлюбил, и мне тоже. Либо он закрылся от всего мира и ждать, пока он придёт в себя. Как-то он сказал, что у него впервые такое, что ему совсем не хочется секса. И я это чувствую. Не знаю, что делать. Или расставаться, потому что не чувствую себя счастливой, желанной и любимой, либо ждать, когда всё наладится (или нет). Хотя мне с ним хорошо, я не могу даже думать, что рядом будет кто-то другой. Как будто он- это моё продолжение. Или подскажите, кто как разжигает страсть в это время? (Хотя, честно признаться, я сама не знаю, как заниматься сексом, когда вокруг погибают люди. В голове только эти мысли). Получилась каша, но это то, что сейчас в голове.
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Не хочу просрати, правда. Але я вперше у ситуації, коли поруч немає зовсім нікого, на кого б я могла покластись, ні друзів, ні рідних. Зовсім. Виходить, що поки у мене немає роботи на даний момент, то він єдиний, хто поруч і мені допомагає. Якщо б у мене були гроші і стабільний заробіток, то може хоч завтра я зняла б собі житло і почала звертати гори. Не думайте, що я через гроші з ним) Ні. Тих копійок ледве вистачає. А у мене самої і тих немає. Але ваш посил я повністю підтримую. Щось я у цих стосунках розклеїлась. А була раніше ого-го. Самій соромно, що з бойової стала якась тютя😔
Держіться і не падайте духом, по тихому знайомтесь десь на вулиці, на сайтах, може усміхнеться доля, якщо сидіти склавши руки нічого не здвинеться, все буде добре

Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Та я уже так делала. И не раз) Такие разговоры завожу раз в месяц. Он говорит- да, отношения изменились, но я не хочу расставаться. Но и менять он ничего не хочет. А я чувствую, что энергия уходит из меня каждый день… всё больше и больше.
Задолбало короче.
Спасибо вам за поддержку и время, которое тратите на меня🙏
Держитесь, и думайте, знакомьтесь на сайтах, ищите по тихо, может улыбнеться удача
grechka827• 18 января 2023
Що таке дота?
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляgrechka827
Що таке дота?
Стратегическая игра, хрень полная, как садиться играть так и времени посрать у игроков нету
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Пожалійте себе зараз,він що?один ?останній?
Ні,ви щоб були моя донька, я би вас гнала від такого,що це ви себе так не любите?Ви ще молода,знайдете нормального хлопця.
Щось я вже забула, як себе любити. Моя любов закінчується кожен день на кухні, бо він їсть, як слон. А номер з їжею з ним не прокате) Бо я кіл я нічо не приготую, то він спокійно поїсть сала з хлібом, або мівіни, але колись згадає, що я не готувала)))
Мама через рік наших відносин сказала мені, що вона у шоці, як ми почали зустрічатись, бо ми зовсім різні. Я - енергія і вогонь по житті, а він «ніякий»)
Сама у шоці😁
Дякую вам, ви мені, як мама написали) Зі сторони дуже важливо побачити думку❤️
grechka827• 18 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
Це типу як сємки перед серіаломмщолкати?
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляgrechka827
Що таке дота?
Часто- Причина распада семей)

Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляgrechka827
Гірше, серіал можно на паузу поставити або передивитися заново, а там ні, там больні люди
grechka827• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Сама у шоці😁
Ок, а він сам може приготувати смачну вечерю?
І ще в якому ви місті живете?
Физрукая• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Ви праві, забагато усіляких проблем, а гарного взагалі немає. Я ще тут зовсім одна. На окк батьки залишились. Відчуваю себе дуже самотньо. Якщо піду від нього, то тут нікого немає- ні сім’ї, ні друзів. Лякає самотність…
Я була в вашій ситуації, але в чужій країні. І побачила, що ці стосунки нездорові, далі буде гірше (воно так і сталося). Нічого хорошого, романтичного, а ти наче в пастці і здається, що ти програла, мені було трохи за 30. Але в один день він мені сказав, що ніхто не тримає мене і я як прозріла.
Пішла, була трохи ломка, то як якайсь залежність, шкода 3 втрачених років життя. Але то минуло і я дуже рада, що цих людей нема в моєму житті. В вас все вийде. Навіть не сумнівайтеся.
grechka827• 18 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
А, аж так війна онлайн
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Часто- Причина распада семей)
Постоянно, сам был ним, осознаю что делал, жене можно статую ставить
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляgrechka827
А, аж так війна онлайн
Так це вірно
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Сама у шоці😁
Хто він по Гороскопу??? І ви теж хто по гороскопу?
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляФизрукая
Боже, як хочеться романтики… В мене вона була десь восени, коли він довів мене, мені викликали швидку, він потім вийшов за ліками і прийшов з букетиком і шаурмою. Романтика, що капець)))

Я дуже рада, що у вас все склалось добре і ви змогли змінити своє життя.
А я настільки погрязла у цих стосунках, що навіть не знаю, чого хочу від цього життя, і забула, яка я була раніше.
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
Він козерог, я Водолій. У мене день народження через 5 днів після його др.
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191

О це Вас пресонуло життя, але відновлюйтесь по тихому, щоб він не замічав, і все буде з Вами все добре
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Я теж Козеріг але оклимався, змінився. А Вам обов´язково треба його міняти на Близнюки, Терези, Овен і Стрілець
Физрукая• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191

Коли я пішла, то була наче не я, забула як радіти, посміхатися, задьоргана якась, перелякана. Я ще витратила 2 роки, щоб відійти від цього всього. Мені дуже шкода, це 5 років мого життя і молодості. І величезна робота над собою. Не знаю як можна було так вляпалися і не бачити очевидно. Мабуть зіграло роль, що я була зовсім сама, а вони наче єдина опора чи уявна сім’я. Вони ще довго мене шукали, дзвонили, я потім змінила телефон, видалила всі соцмережі. І потроху прийшла до себе. Але страх перед чоловіками і повторенням був довго.
Будь - ласка, чим швидше ви підете, тим швидше в вас все бале добре. Найкращого чоловіка поряд - люблячого, доброго, хто буде вас любити і цінувати. Бажаю вам від щирого серця.

автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляgrechka827
А, аж так війна онлайн
Я вже готова, аби його мобілізували, щоб він побачив, що таке війна. А то дуже огидно, як вони між ігроками розмовляють, хто крутіший, а в цей час наші воїни виборюють нашу свободу і мирний сон.
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Так Ви праві на 100%
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляФизрукая
Дуже дуже вам дякую❤️ А ви молодець, так різко усіх відрізали і почали нове життя.
Якщо б ми були вдома, то я б просто мовчки зібрала речі і поїхала до батьків у свій дім. Навіть нічого б не писала) А так, мені дуже важко бути одній тут, відчувати самотність і нелюбов, і не мати поки реальних варіантів, що робити і куди їхати. Але щось придумаю. Ви змогли, і я зможу.
Щиро дякую❤️
Физрукая• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Щиро дякую❤️
Зможете, зробіть скрін оцих повідомлень і думаю за рік, а може і швидше прочитаєте і подумаєте, що в вас нове життя, в якому ви кохана і найцінніша. Обіймаю вас
всемВсёИмного• 18 января 2023
Ответ дляjoop9191
Нееее, у него дота. Пару раз даже был пойман на вранье, что он туда деньги не закидывает.
Да, вы правы. Это ребёнок. А я обманываюсь, думая, что рядом взрослый мужчина, который знает, чего хочет от этой жизни.
Я ему недавно задала вопрос- чего ты хочешь? О чем мечтаешь?
Он мне, как конкурсантка из Мисс Всленная- «мир во всем мире».
Да, это хорошее желание.
Но для мужчины наверное есть ещё что-то, например машину на новую поменять, создать своё дело, чтоб будущие дети были здоровы.
Боже, не знаю, что, но точно не один только мир.
Удалено администрацией...
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
А Ти звідкіля Вискочка вилізла, йди спати, Ми вже направили на вірний шлях
Кили и Манджаро• 18 января 2023
Ну вы еще не замужем, а секс раз в месяц… может и не надо его дожимать на замужество? Обычно с этим делом чем дальше тем хуже, а тут куда уже
Ален Кулон• 18 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
О ще єдин
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляgrechka827
І ще в якому ви місті живете?
Йому взагалі пофіг, що їсти, насправді. Я вже помітила, що у людини немає культури прийому їжі навіть. Він може аби щось наїстись, з каструлі прямо щось ложкою. Може заварити мівіну. Йому все рівно, що я приготую абсолютно.
Там повний пофігізм на все.
Смачна вечеря - він може сала пожарити і макарони зварити. Йому нормально.
Це я думаю, шо смачне і корисне, і щоб посуд був гарний, і кожен день щось випікаю. Зараз хліб йому навіть почала пекти, щоб свіжий і смачний, домашній)
А у відповідь… аж нічого🥲
Запоріжжя
Кили и Манджаро• 18 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
О ще єдин
По тихому знакомиться на улицах, конечно, топ совет)) уш простите что влезла
автор joop9191 • 18 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Та я его и дожимать не хочу) когда-то когда у нас всё было хорошо, я хотела) а последние пол года я тут думаю вообще о том, что пора уходить) Не хочу быть женой прислугой, без секса, романтики и любви.
Не для этого Мама квиточку родила😁