Та_шо_ж_таке• 18 января 2023

Як пояснити КУМІ??

Ми з чоловіком дуже компанійські люди, у нас часто бувають гості, любимо посидіти, поспілкуватися, смачно поїсти, пограти в настільні ігри. Діти між собою теж дружать, спілкуються. Є в нас кума, яка любить за столом говорити ПРО БОЛЯЧКИ. От у цьому, власне, і питання ❗ Коли у них старша дитина була мала, говорила про хвороби в садочку, дотошно розповідає, як і чим лікує, які процедури робить 🤦🏼‍♀️ Потім у них народилася друга дитина. Божжжееее... Про зелені какашки, запори, дісбактеріоз... Уже тоді, пам´ятаю, навіть чоловіки не витримали: "Досить про ці болячки говорити!"
І ось, запросили ми їх та інших друзів на день народження нашої меншої дитини, 4 рочки. Кума рік лікується, рак. Підтримуємо, як можемо, розуміємо її психологічний стан. АЛЕ БЛЯХА! знову ця пісня: почала за столом про рак, про лікарів з прізвищами (типу, раптом комусь треба буде), а потім 🤦🏼‍♀️ в деталях - як робили їй операцію. Я по ходу її розповідей намагалася вставити своє: Давайте не будемо про хвороби за столом. І так кілька разів. Ефекту нуль. Ну а коли почала про те, як її зашивали, підшивали, я не витримала: Ми на дитячому дні народження, давайте вже не будемо про ці страхи!! ДУМАЮ, ВОНА ОБРАЗИЛАСЯ 😐
Звичайно, нам куму дуууже шкода, дуже!! Вона лікується, дуже успішно , тьфу-тьфу-тьфу, є підтримка з усіх боків. Якщо хоче про це поговорити, то можна піти на каву і я все вислухаю! але ж не за столом, і не на ДИТЯЧОМУ дні народження.
Як ви чинете в подібних ситуаціях? Що говорити людині, щоб не слухати лише про хвороби?
А може я неправа?..
ТигрЛьвович• 18 января 2023
Вы правы на все 100, а таких «болячек» надо гасить сразу. Тем более это происходит постоянно.

Колхозница• 18 января 2023
Думаю з часом ви просто припинете спілкуватися, такі люди не виправні
Ра ру ра ру ра• 18 января 2023
Не знаю, в мене коли була під питанням онкологія, це для мене була тема - табу. Так, вдома закривалася, в подушку і ридала, але взагалі про це не хотіла говорити з посторонніми, навіть близькими. Звичайно, коли була після операцій( мала їх 5), то в лікарні коли люди щось питали, то відповідала, але ми з ними були в схожих ситуаціях
Светка-пипетка• 18 января 2023
Жена брата мужа такая. Просто не общаюсь
Регионщица• 18 января 2023
У меня знакомая тоже есть такая, каждый день пишет что она умирает, каждый день у нее новая болезнь, то спина то голова то давление. Я ей прямо сказала пора лечиться и не у терапевта
Тоска в носках• 18 января 2023
Рано или поздно вам придеться свернуть общение потому, что это будет только усугубляться. При любом случае она будет стараться вытаскивать и полоскать эту тему. А в каждодневном общении кроме этой темы она вообще чем интересуется? Работает?
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляТоска в носках
Працює. Настрій завжди гарний. Не пригнічена. По телефону, наприклад, не говорить про це. У себе вдома не говорить про це!!!! На днях народження своїх дітей не говорить про це. А В НАС ГОВОРИТЬ 🤷🏼‍♀️
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Наші чоловіки дружать зі школи, а нам 40+. Уявіть, що дружба припиниться через це...
Тоска в носках• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Тогда я не понимаю. Поговорите с ней по человечески.

автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляРегионщица
У повсякденному житті її розмови до цього не зводяться. А от за столом в гостях - саме час((
Дерево береза• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не приглашать ее, если не понимает базовых норм этикета
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляТоска в носках
Я готую розмову. Так і скажу:’ Хочу з тобою поговорити про те, що зупинила тебе в нас за столом. Вибач, але це не те и для святкувань, тим більше на ваших святкуваннях ти про це говориш ’
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляДерево береза
Чоловіки дружать усе життя
tori35• 18 января 2023
Человек таким образом привлекает к своей персоне внимание и через внимание ,а у вас идёт или раздражение или сочувствие получает дозы подпитки энергетической .И она будет и будет петь вам ,а вы все будете слушать .Разве не ясно что она управляет всей ситуацией ,кружит вас как хочет .Вы пока нечего не предприняли радикального .поэтому этот вампир будет вас сосать и дальше .Выход один ,перестать общаться. Вам дорога своя семья ,ментальное и физическое здоровье ?Делайте выводы ,перестаньте ее жалеть .
Посудомойка• 18 января 2023
Не заводить кумовей)
СовНарКом• 18 января 2023
Я бы прекратила давным давно.
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Не заводить кумовей)
Коли вам 40+, то у вас їх уже є багатенько))) у нас то точно :) І ви знаєте, це прекрасно
А я женатая• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Навіщо так складно? Зараз не треба нічого казати, акцентувати увагу. Перед наступним святом скажіть: я розумію, що тобі легше, коли ти це проговорюєш. Але будь ласка, давай не за столом, ми збираємося доб святкувати, і настрій у всіх святковий. Якщо хочеш, потім окремо зустрінемося.
Можра ще додати, що діти щось почули та злякалися, що мама М. помирає.
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляСовНарКом
Я бы прекратила давным давно.
Я пишу, що чоловіки тісно дружать з дитинства

Посудомойка• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Понятия не имею) ни в моей семье, ни в семьях моих близких нема) а, у одной коллеги из 15ти есть кума) одних разговоров про нее)) нет кумы - нет проблемы)
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляtori35
Та вона навіть не мені конкретно це розповідає, а гостям. Усі один одного знають дуже добре. Можливо, хтось у неї спитав, як здоров´я чи як просувається лікування. І пішло-поїхало
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Та в нас усі адекватні, стосунки чудові, ми прекрасно дружимо багато років поспіль. І ця кума хороша, крім цього пункту 😐
СовНарКом• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Очень сложно.
Скажите, что не ходите слушать, и никто не хочет не слушать, на общих сборах и тем более за столом про какашки и другие проблемы.
tori35• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы все слушаете ,так или иначе ,если нейтральная позиция к ее речам, то все ок .А если пошло сочувствие или раздражение ( потому что сколько можно уже ) то вы поделились своей энергией .Вы все заложники ,сидите и слушаете то что не хотите .Сами же писали что как не пытались ее переключить ,она не переключалась .Весь вечер вы все посвятили ее болтовне .Она получила хорошую порцию энергии и довольная пошла домой .
tori35• 18 января 2023
Прекратите ее жалеть и сочувствовать ,это человек жертва и не удивительно что у нее рак .Сочувствуя ей вы открываете свое биополе ,а это небезопасно ,можно перетянуть на себя ее проблемы .
автор Та_шо_ж_таке • 18 января 2023
Ответ дляtori35
Ви що 😱😱😱
Элька-Карамелька• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Это определенные психические отклонения. Я в этом уже не сомневаюсь. И чем дальше с возрастом, тем сильнее оно будет усугубляться.
У нас была родственница такая, сейчас не общаюсь. Она сообщала каждый раз, когда идёт в туалет, пописять она идёт или покакать. Так же интересовалась у остальных, какали они? А месячные - это ее праздничная тема. За неделю до них все разговоры сводились только к этой теме.
Бесконечные вопросы ’а вот у тебя когда месячные, ты идешь, солнце светит, тебе жарко? А когда дождь идёт, а у тебя месячные, тебе мокро?’
Элька-Карамелька• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Она на вас обидеться и будет дуться, а вы враг будете.
Мафиозная• 18 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Возможно, она вам доверяет, считает родными людьми, с которыми можно поделиться, но просто не понимает, что за столом не принято это обсуждать.
Попадалочка• 18 января 2023
В таких случаях я говорю человеку лично и наедине, что бы никто не слышал, или пишу смс в Вайбере, если нет возможности уединиться