Пацан к успеху шел• 18 января 2023

Фінансова подушка

Не знаю чому у мене такий дикий страх залишитися з дітьми без грошей. Батьки в мене супер, найкращі, люблю їх, ніяких травм чи обід з дитинства. Завжди був достаток. З чоловіком за 16 років подружнього життя теж ніколи не мала проблем особливих,і з фінансами теж,він не олігарх, але заробляє нормально, не жадний, гроші не контролює, куди я трачу.За мою з/ п особливо не цікавиться, от я й почала відкладати- там 100 $,там 600$,коли як виходило.
Розкажіть історії, чи треба мати таку страховку
Результат:
вже голосів: 124
50 (40.32%) Маю до 2 тис доларів
46 (37.1%) Маю більше 8 тис доларів
28 (22.58%) Маю 2-8 тис доларів
Самый умный• 18 января 2023
Колись мій улюблений чоловік закохався в іншу жінку.
Він чесно намагався спочатку щось з тим зробити, приховував, розходився, сходився.. ті 6 років що ми прожили - усе було в дом і сім´ю.

Так от коли він пішов від нас, то оте в дім і сім´ю стало для нової дружини і її доньки) Власним дітям він більше ані копійчини не дав. Все життя тягнула їх сама.

А я ж була така чесна, все до копійки віддавала навіть працюючи у декреті)
Тому ні, якщо жінка має дітей - варто подбати про фін подушку, навіть якщо деякі дури вважають що то ’крисячництво’.

автор Пацан к успеху шел • 18 января 2023
Ответ дляСамый умный

От і я про це(
На жаль, такі ситуації не поодинокі
Та ще штучка• 18 января 2023
Фінансова подушка має бути обовязкова. Одна сімейна про яку має знати чоловік у розмірі мінімум 10 місячних зарплат, на всякий випадок : втрата роботи, хвороба, щось незаплановане. Вважаю, що жінка має також мати заначку на всякий випадок, добре, якщо вона вам не знадобится, але як показують деякі ситуації знайомих - вона не лишня. І довіряти це добре, але іноді зраджуюють найвірніші. Не вважаю це крисятничеством - це спокій і впевненість у завтрашньому дні.
Мульйонерша• 18 января 2023
Мда. Думала что-то путнее в теме.

Автор, вот к примеру, не дай Бог, щас война. В ваш дом попадает снаряд, что будете делать? Нужна ли вам финансовая подушка в таком случае?

Глупый вопрос.
Xвостокрутелка• 18 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
Чим більшими краще, який би чоловік не був
У меня більше 10.000$ зупинятися не збираюсь
А для незамужней и без детей норм такая подушка ?
Самый умный• 18 января 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Питання не у сімейном стані чи наявності дітей.
Питання у тому скільки ви потребуєте коштів на місяць - і від того танцювати при формуванні фін подушки.
Xвостокрутелка• 18 января 2023
Ответ дляKusalochka
В нормальных семьях крысятничества нет. Я бы офигела, если бы в тайне от меня делали заначку.
А как свою заначку сберечь , если до брака откладывала . ? В случае развода , если деньги в банке на депозите , как доказать что это мои личные сбережения до брака ?
Xвостокрутелка• 18 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Семейные сбережения ни о чем, муж может в любой момент разлюбить и забрать все себе на новую любимую
Если до брака жила одна и сделала заначку кругленькую сумму ,как сберечь их если замуж выйду и муж не дай боже бросит ? Деньги на депозите , как доказать что это мои деньги до брака ?
Ответ дляXвостокрутелка
Купіть нерухомість, але до реєстрації шлюбу.