Рябушка Ку• 18 января 2023

Мрт ( розшифровка)

Робила у звязку з болем в ребрах зліва спереді і ззаді і дещо набряклі тканини в тій області,в кого таке якось можна підлікуватись,мені 33,до лікаря через 3 дні.
Херсон це Україна• 18 января 2023
Ой,моя тема. Також треба.
автор Рябушка Ку • 18 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ой,моя тема. Також треба.
Що вас турбує?
Херсон це Україна• 18 января 2023
Ответ дляРябушка Ку
Що вас турбує?
біль у лівій лопатці і спереду між грудьми.Ніяк не вирішусь на мрт.
автор Рябушка Ку • 18 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Вчора вечером робила у 9 годині,бо світла не було)
Херсон це Україна• 18 января 2023
Вам далі до невролога. Массажі,фізіопроцедури.
Я 4 роки тому пролікувалася у Хмільнику радонові ванни і думати забула про біль.
автор Рябушка Ку • 18 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Так,невропатолог і відправила,довго там були у Хмільнику?
Херсон це Україна• 18 января 2023
Ответ дляРябушка Ку
14 днів .Курс лікування 14 або 21 день.
автор Рябушка Ку • 18 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
14 днів .Курс лікування 14 або 21 день.
Дорого тоді обійшшлось,розумію що ціни інші?
Херсон це Україна• 18 января 2023
Ответ дляРябушка Ку
щось 7000 грн. за 14 днів .Це був санаторій Міноборони. Умови там м´яко кажучи не дуже ,але непогані лікарі та медперсонал.
Сливочная пенка• 18 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
У мене таке ж, але не йду на мрт поки що, бо не має все часу, і я так не люблю ці всі процедури мрт ітд.
забиякина• 18 января 2023
У Вас лише початкові ознаки спондилоартрозу. Це захворювання міжхребцевих суглобів хребта. Може бути скутість, біль, набряк або припухлість тієї ділянки де є спондилоартроз, дегідратація (тобто починається зневоднення міжхребцевих дисків). При початковому спондилоартрозі можна покращити стан і зняти біль і скутість.

У мене спондилоартроз, але вже є остеофіти (це такі кісткові нарости). А ще й протрузії, грижі, деформуючий артроз дуговідростчатих відростків у шийному відділі. Взагалі то проблеми по всьому хребту. Біль і скутість постійні, припухлість, м´язові тяжі та ще й у попереку перекосило.

Консультація невролога. Невролог призначить лікування і все буде добре. До вертебролога, мануальщика, остеопата після обговорення з неврологом. Здоров´я Вам!
автор Рябушка Ку • 18 января 2023
Ответ длязабиякина

Дякую і вам міцного здоров´я