Интеллектуальные оладьи• 18 января 2023
Які гарні імена хлопчиків ви знаєте?
Прізвище російське. По-батькові - Дмитрович. Старшого сина назвали Володимиром. Це ім’я нам обом дуже до вподоби. Зараз чекаємо хлопчика і нічого не «заходить». Чоловік пропонує Владислав. Мені воно якесь московите наче. А які чоловічі імена подобаються вам?
Голубец• 18 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А Володимир не московте?
Князь Киевской Руси Владимир - он московит был, как считаете?
Соня-сонятко• 18 января 2023
Ответ дляГолубец
А причем здесь князь? Если князь это круто, а другие московиты? Имена по своему все красивы для кого то. А с автором как здрасте.
Дама с заначкой• 18 января 2023
Максим, Олександр, Роман, Богдан, Ігор, Любомир , Марко, Мар´ян - це ті котрі подобаються мені, для когось може і не гарними будуть.
Фрекен бок• 18 января 2023
Ярослав, дуже хотiла в дитинствi брата Ярослава. Але не судьба було народитись йому(
Тому якщо син, то мабуть так назову
Мой завтрак• 18 января 2023
К отчеству Дмитриевич я бы подобрала имя Иван, но, мне кажется, вам это имя тоже покажется московитским
Мой завтрак• 18 января 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Тут захейтять, Матвій та Захар
Имя Матвей мне нравится
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А Володимир не московте?
Ні.