Це просто жах, слів нема
сладкий_ноябрь• 18 января 2023
Ответ дляEkaterina17
А я від трагедії в Дніпрі ще в страшній депресії
А я не понимаю почему из событий в Днепре прям сделали хз что, блогеры собирают деньги, людям с Днепра нужны деньги и тд,
Але, а как же люди с бахмата, мариуплоя, Запорожья, Харькова!
Ну нет слов.
Чем люди с Днепра отличаются от остальных, кто лишился жилья и своих близких?
Ну нет слов.
Ответ дляRozavetrova
Коли моїй доньці було 2 роки, вона ходила в цей садок. Потім я її перевела в інший, який блище до дому. Мені снився сон пів року назад. Снився туман і палаючий садок
Мені сьог снилося, що я в полі по стежці йду. Так хочеться сісти відпочить, а в траві з обох боків кишать змії. Великі і малі як червячки. Я не витримую сідаю і бачу що вони всі мертві. Я хочу вірити, що змії це вороги. І то орки дохлі по полям.
Я з Броварів, ранок жахливий. Бігла за дитиною забрати зі школи
Колючая Роза• 18 января 2023
Ответ дляTatulia13
Вы специально это написали, и что теперь делать? Я живу на Борщаговке
тоже там живу, но рядом со мной нет водоймы, ближайшая на софиевской б. и за лесом, возле електронмаша
Ответ дляTekila_
Мне несколько раз снился один и тот же сон с разной периодичностью. Прошло лет 20 - ничего не сбылось и не сбудется. Ни все сны имеют прямое значение, не нужно так буквально читать сны.
Мені років 10 тому снився сон, що я сиджу в будинку в селі у бабусі, туди прилітає ракета. Чути вибух, дірка в стіні і мене контузило. При тому такі реалістичні були відчуття, що й досі все пам´ятаю. Ще й думала тоді:до чого такий сон може снитися, яка війна? А тепер так вийшло, що місяць назад якраз цей будинок з сім´єю переїхали. Згадала свій сон, тепер хвилююсь постійно
valentina8608• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
У всьому світі є жахливі і страшні ситуації. Ніде не дітись на жаль від такого.
Які ситуації можуть бути жахливіші за ті, де гинуть діти?...
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну нет слов.
Так розумію, але держава передбачила соціальне житло, допомогу впо та ін. соцпільги. А дніпрянам такого не буде- в них також тепер нема дому, але щомісячних виплат їм не дадуть. Речі жодної нема із собою. Тільки робота залишилась, але чи буде тепер здоров´я на неї.
ViktoriyaM2013• 18 января 2023
Ответ дляRozavetrova
Удалено администрацией...
ViktoriyaM2013• 18 января 2023
Ответ дляБонСу
Удалено администрацией...
Не гоните, человек просто написал про свои сны, так как ее попросили об этом
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну нет слов.
Ну що ви пишете. Людям з Маріуполя чи Бахмута менше допомагали? Та ще більше
Ответ дляsky-fly
Чому ви так впевнені? Я навпаки впевнена, що соц житло їм дадуть і допоможуть гуманітаркою
Ответ дляSara-a
А больше всего накрывает от того, что всем пофиг , будто и нет больше 100 тыс убитых в центре Европы и никто и не собирается это остановить .
Цедят то оружие по капле , из-за этого столько ребят гибнет .
Цинизму нет предела
Допоки Україна стримує це жахіття, світ буде тільки ’подавати гранати’
valentina8608• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
Ті, де гинуть тваринки.
Пи..ь, настільки я люблю тварин, але на один щабель з дітьми це якийсь сюр...
Ответ дляvalentina8608
Вже закінчуються сили лягати спати і прокидатися зранку і в новинах смерть,смерть,смерть...військові,цівільні,жінки,хлопці ,діти...то там,то там,кожного дня,кожної хвілини хтось гине...майже рік...Тримаєшь себе,щоб не завалится у відчай.Як же хочеться заплющити очі,відкрити ,а кругом перемога.
ViktoriyaM2013• 18 января 2023
Вот пишут ,что не нужно впадать в розпач, так ,как мы отдаем таким образом свою энергию.
Я просто не могу, вот физически не могу заниматься обыденными делами после таких новостей. Все просто из рук валится. Такая кровоточащая рана. И не могу привыкнуть к этим ужасам, и к осознанию того,что это будет ещё неизвестно сколько продолжатся.

Ответ дляRozavetrova
Мені ніколи в житті не снилися віщі сни. А коли почалась війна, мені приснились 3 сни, які вже здійснились. Це про садочок в Броварах, трагедію в Кривому Розі і дім в Дніпрі. Ще снився сон, що я в Києві у спальному районі Борщагівка і бачу 9 ти поверховий будинок в якому вибиті шибки. Я повертаю голову назад і плачу невелику водойму і мені кажуть, що туди прилетіла ракета. Але цей сон ще не здійснився і надіюсь що не здійсниться. Аби хороше щось приснилось
Звертайте увагу на пори року, можливо, годинник десь показуює час, чи банер з датою, якщо вмієте зберігати у пам´яті сни
БеллаДонна2014• 18 января 2023
Ответ дляVikyliya
я год назад видела сон....как, стоя на балконе, летали ракеты, взрывы. Война. Спустя год...я видела все из сна наяву, стоя на балконе...