Анна-b3bd• 18 января 2023

Не можу відійти від трагедії у Броварах.

Це просто жах, слів нема
gejly• 18 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Причиной стал сильный туман? Почему тогда совершился полет? Кто знает?
Это кому вопросы?
Tekila_• 18 января 2023
Ответ дляCat88
Почему он мне снится больше 25 лет? Раз в год стабильно??
Мне несколько раз снился один и тот же сон с разной периодичностью. Прошло лет 20 - ничего не сбылось и не сбудется. Ни все сны имеют прямое значение, не нужно так буквально читать сны.
сладкий_ноябрь• 18 января 2023
Ответ дляEkaterina17
А я від трагедії в Дніпрі ще в страшній депресії
А я не понимаю почему из событий в Днепре прям сделали хз что, блогеры собирают деньги, людям с Днепра нужны деньги и тд,
Але, а как же люди с бахмата, мариуплоя, Запорожья, Харькова!
Ну нет слов.
Чем люди с Днепра отличаются от остальных, кто лишился жилья и своих близких?
Cat88• 18 января 2023
Ответ дляTekila_
Я надеюсь….
РойЛеля• 18 января 2023
Ответ дляRozavetrova
Коли моїй доньці було 2 роки, вона ходила в цей садок. Потім я її перевела в інший, який блище до дому. Мені снився сон пів року назад. Снився туман і палаючий садок
Мені сьог снилося, що я в полі по стежці йду. Так хочеться сісти відпочить, а в траві з обох боків кишать змії. Великі і малі як червячки. Я не витримую сідаю і бачу що вони всі мертві. Я хочу вірити, що змії це вороги. І то орки дохлі по полям.
Я з Броварів, ранок жахливий. Бігла за дитиною забрати зі школи
Tatulia13• 18 января 2023
Ответ дляRozavetrova
ви з Києва чи з Броварів? Чи ви брехуха, яка меле що попало.
Колючая Роза• 18 января 2023
Ответ дляTatulia13
Вы специально это написали, и что теперь делать? Я живу на Борщаговке
тоже там живу, но рядом со мной нет водоймы, ближайшая на софиевской б. и за лесом, возле електронмаша
РойЛеля• 18 января 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Мене от бентежить, що спочптку про більшу кілкість загиблих дітей писали.
Тобто це чудово, якщо менше жертв, але невже справді спочатку змі і тг канали невірну кількість вказали.
Та що там змі. Сам мер писав
Tekila_• 18 января 2023
Сладкий ноябрь, ХЗ что это вы и ваш высер.
Вам там, сидя в Польше, тоже никто не мешает собирать деньги на нужды пострадавших ИЗ БахмУта, Мариуполя, Запорожья, Харькова.
От того, как вы это написали воняет.
РойЛеля• 18 января 2023
Отаку інформацію теж побачила
Vikyliya• 18 января 2023
Ответ дляTekila_
Мені років 10 тому снився сон, що я сиджу в будинку в селі у бабусі, туди прилітає ракета. Чути вибух, дірка в стіні і мене контузило. При тому такі реалістичні були відчуття, що й досі все пам´ятаю. Ще й думала тоді:до чого такий сон може снитися, яка війна? А тепер так вийшло, що місяць назад якраз цей будинок з сім´єю переїхали. Згадала свій сон, тепер хвилююсь постійно
ebbi• 18 января 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Учасники проекту навіть відучора не можуть співчувати?Це доступно тільки тим,хто давно зареєстрований?Зрадників і провокаторів вже скоро навіть серед домащніх хом’ячків шукати будемо?
valentina8608• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
У всьому світі є жахливі і страшні ситуації. Ніде не дітись на жаль від такого.
Які ситуації можуть бути жахливіші за ті, де гинуть діти?...
sky-fly• 18 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну нет слов.
Так розумію, але держава передбачила соціальне житло, допомогу впо та ін. соцпільги. А дніпрянам такого не буде- в них також тепер нема дому, але щомісячних виплат їм не дадуть. Речі жодної нема із собою. Тільки робота залишилась, але чи буде тепер здоров´я на неї.
ViktoriyaM2013• 18 января 2023
Ответ дляRozavetrova
Удалено администрацией...
ViktoriyaM2013• 18 января 2023
Ответ дляБонСу
Удалено администрацией...
Не гоните, человек просто написал про свои сны, так как ее попросили об этом
Polz• 18 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну нет слов.
Ну що ви пишете. Людям з Маріуполя чи Бахмута менше допомагали? Та ще більше
Polz• 18 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Отаку інформацію теж побачила
Таких історій багато. Пам´ятаю, як жінка з дитиною запізнилась на літак і її родичі їй мораль читали, як можна бути такою розтяпою. Це той літак, що 16.07.2014 розбився
lights_22• 18 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Ті, де гинуть тваринки.
Polz• 18 января 2023
Ответ дляsky-fly
Чому ви так впевнені? Я навпаки впевнена, що соц житло їм дадуть і допоможуть гуманітаркою
Tatulia13• 18 января 2023
Ответ дляКолючая Роза
Возле 235 школи
ellanna• 18 января 2023
Ответ дляSara-a
А больше всего накрывает от того, что всем пофиг , будто и нет больше 100 тыс убитых в центре Европы и никто и не собирается это остановить .
Цедят то оружие по капле , из-за этого столько ребят гибнет .
Цинизму нет предела
Допоки Україна стримує це жахіття, світ буде тільки ’подавати гранати’
sky-fly• 18 января 2023
Ответ дляPolz
Так, доречі ми були переселенцями 3 місяці: продуктові набори, б.у. одяг побутові речі - отримували за необхідністю, за що дуже вдячні всім хто допомагає постраждалим та впо
valentina8608• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
Ті, де гинуть тваринки.
Пи..ь, настільки я люблю тварин, але на один щабель з дітьми це якийсь сюр...
ebbi• 18 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Вже закінчуються сили лягати спати і прокидатися зранку і в новинах смерть,смерть,смерть...військові,цівільні,жінки,хлопці ,діти...то там,то там,кожного дня,кожної хвілини хтось гине...майже рік...Тримаєшь себе,щоб не завалится у відчай.Як же хочеться заплющити очі,відкрити ,а кругом перемога.
ellanna• 18 января 2023
Ответ дляchitay
lights_22• 18 января 2023
Ответ дляvalentina8608
Це такі ж діти
Для вас - сюр. Мені не сюр
Який сенс сперечатись)
ViktoriyaM2013• 18 января 2023
Вот пишут ,что не нужно впадать в розпач, так ,как мы отдаем таким образом свою энергию.
Я просто не могу, вот физически не могу заниматься обыденными делами после таких новостей. Все просто из рук валится. Такая кровоточащая рана. И не могу привыкнуть к этим ужасам, и к осознанию того,что это будет ещё неизвестно сколько продолжатся.
ellanna• 18 января 2023
Ответ дляRozavetrova
Мені ніколи в житті не снилися віщі сни. А коли почалась війна, мені приснились 3 сни, які вже здійснились. Це про садочок в Броварах, трагедію в Кривому Розі і дім в Дніпрі. Ще снився сон, що я в Києві у спальному районі Борщагівка і бачу 9 ти поверховий будинок в якому вибиті шибки. Я повертаю голову назад і плачу невелику водойму і мені кажуть, що туди прилетіла ракета. Але цей сон ще не здійснився і надіюсь що не здійсниться. Аби хороше щось приснилось
Звертайте увагу на пори року, можливо, годинник десь показуює час, чи банер з датою, якщо вмієте зберігати у пам´яті сни
БеллаДонна2014• 18 января 2023
Ответ дляVikyliya
я год назад видела сон....как, стоя на балконе, летали ракеты, взрывы. Война. Спустя год...я видела все из сна наяву, стоя на балконе...