Анна-b3bd• 18 января 2023

Не можу відійти від трагедії у Броварах.

Це просто жах, слів нема
knopkakyev• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
а чим вони відрізняються? Тим що говорити не вміють?
Але ж не більше за дітей
Так, їх теж неймовірно шкода
сладкий_ноябрь• 18 января 2023
Ответ дляsky-fly
В Броварах є нове побудоване соцмістечко для впо. Заселяють через міськвиконком. Побудоване за кошти польських спонсорів на 300місць. Це для прикладу, думаю в багатьох містах таке є. Звичайно це для самих малозабезпечених. Я просто вважаю, що на допомогу заслуговують всі. В Броварах, наприклад, у допомозі і особливо продуктаии не відмовляють. Часто для діток за необхідності знаходять речі. Побутові речі, такі як праска чи ковдри. Я не думаю, що мірятись кому більше ’ пощастило’: людям з окупації чи з під завалів зі зруйнованого будинку чи із пожежі після авіакатастрофи ми маємо право. Люди які допомагають, коштами, часом, розмовою мають вирішувати це особисто для себе самі.
300 мест? :))
Этого не хватит что б расселить жильцов 14 этажки на 4 подъезда с Харькова например.
Ну смешно
сладкий_ноябрь• 18 января 2023
Ответ дляEvga32
А ви знаєте, ви таки праві. Тільки шо в інсті прочитала пост про це, і там купа коментів з розповідями про розбомблене житло. Люди реально отримують по 6000 грн, в кращому випадку. Це якась фігня робиться, хіба ми не в одній країні!?
Так я о чем
Какого хрена блин происходит.
lights_22• 18 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так я о чем
Какого хрена блин происходит.
Нужно порадоваться что хоть кому то есть помощь, а не сидеть и мусолить это
Evga32• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
Та хрен зна, як не мусолити. Треба щоб всім допомагали, бо всі ті люди однаково постраждали від війни, а не з різних причин. Для чого таке приховувати
сладкий_ноябрь• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
Нет, надо помогать всем, а не хоть кому-то.
Почему кому-то 500 тыс собрали, кому-то 2млн, а кто-то с детьми мыкается по съемным квартирам и жрет сухари
lights_22• 18 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
К сожалению от разговоров ничего не изменится… кому то повезло, кому то нет( несправедливо, согласна. Но такие реалии..
сладкий_ноябрь• 18 января 2023
Ответ дляlights_22
Ну вот поэтому и возмущаюсь.
Какого хера блин так происходит?
sky-fly• 18 января 2023
Ну з цієї точки зору можна обурюватись, чому люди в Африці помирають від нестачі питної води, чому війна в Україні, а не в Фінляндії, наприклад. Від нашого з Вами обурення нічого не зміниться. Тільки конкретно якісь рішення можуть посприяти у певній ситуації, тому кожне місто окремо збирає своїм воїнам на авто, тепловізор і т.д., опікується своєю певною кількістю переселенців.
Павлодарская• 19 января 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
А мне не стало
Успокоилась, так как трусить начало. Но именно легче не стало
Остальное - только работа с сознанием.
Никакие таблетки не помогут если не устаканить все в голове.
Марія В• 20 января 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
А ви не хочете хряпнути?
Марія В• 20 января 2023
Ответ дляБонСу
Это от непонимания и нежелания подумать: собрали фрагменты разбросанных частей тела, сначала сделали вывод что от разных детей, после экспертизы выяснилось, что тело одно и то же, вот и всё, конец заговору.
Так ще ж не вибух був в садочку,а пожежа