Потемніла родимка після л/епіляції. В кого таке траплялося?
Ответ дляLarisa12
Мені казали що будуть оминати родимку , але не помітила, що мою оминали. Я робила поки що тільки одну процедуру епіляцію . Сходіть на консультацію до онкодерматолога
Ваша родимка не змінила колір?
Ответ дляAngelina-735a
Ваша родимка не змінила колір?
В мене не зовсім Родимка , як бородавка ( нада видалити от тільки зараз подумала) Вона кольору як і вся шкіра . У вашому випадку це привід звернутися до лікаря, я свої осінню носила показувала страшні, сказав онколог Ок, ходи дальші з ними.