Примарочка• 18 января 2023
Чоловік не хоче лікувати безпліддя
Живемо разом 10 років, дітей не має, має проблему, лікуватися не хоче. Як бути? Кажучи що покину його, то погрожує, що покінчить життя самогубством. Щоб ви зробили на моєму місці. Мені 39, йому 46. Хочу дітей, а він безплідний (але можна вилікуватися). Мені теж забороняє еко від анонімного донора.
Результат:
вже голосів:
127 (74.27%)
Кидати його і шукати іншого
26 (15.2%)
Завагітніти від іншого
12 (7.02%)
Таємно зробити еко
6 (3.51%)
Жити з ним і надіятися на чудо
ШапкаУшанка• 18 января 2023
Он вас не любит, а манипулирует. Тайно эко вам не сделают, там нужно согласие супруга письменное
Затишне кубло• 18 января 2023
Сесть. Обсудить. Семейно принять решение. Один из вас должен уступить либо развод
Слухи-руки не распускаю• 18 января 2023
Він не хоче дітей( як у вас мета дитина то з ним не буде діла
Він не має морального права вам ставити такі умови. Тим більше у вас уже тікає… брат у нього рідний є? Якщо є візьміть для запліднення від брата. Якщо він погодиться і ваш чоловік. Знаю такі випадки. Ну і опіка. Зараз тисячі діток хороших у дитбудинках, батьків яких вбила війна. Ну і розлучення. А які ще варіанти…Лікування безплідні може бути багато років, грошей і не дати результатів.
БершкомангоЗар• 18 января 2023
Я такого ще не чула, щоб чоловіче безпліддя можна було вилікувати. Можна якимись препаратами покращити якість матеріалу, але не суттєво.
Примарочка
• 18 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мені каже, що хоче, мов всьому свій час, що треба надіятися на бога. А я вже в розпачі.
КонхфЭдкаТузик• 18 января 2023
Автор, а чому ви тягнули 10 років. От зараз під сорок піти і шукати когось на роль батька. Якщо для вас то було важливо, то треба було ставити питання ребром ще 8 років тому. І Ви вже не юна дівчина, ще невідомо чи завагітнієте.
Слухи-руки не распускаю• 18 января 2023
Ответ дляПримарочка
Ще раз вам пишу він не хоче!
Проработник• 18 января 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Він не хоче з вами дітей. Як з цим бути вирішуйте
100%
Блондинка в Шоколаде• 18 января 2023
Да, мужчины не готовы ради детей проходить хоть какое-то лечение, неприятные манипуляции. И дело даже не в любви к Вам, это просто суть мужчин. Ему же наверное аж спермограмму надо будет сдавать и таблеточки пить, и еще, страшно подумать, ограничить алкоголь и никотин.
Клин_Кляйн• 18 января 2023
поздновато вы спохватились...
Знакомые по той же причине развелись. Можно конечно беременеть от другого мужчины, но в 39 надо взвесить все риски и понимать, что если у вас детей нет то у вас последний поезд.
Примарочка
• 18 января 2023
Ответ дляAdvoco
Брат є, і діти в брата теж є. Але чоловік на таке не піде, він егоїст. Дітей теж не хоче встановлювати, каже що в них будуть погані гени
Вообще не факт• 18 января 2023
Зараз і після війни будемо мати співвідношення жінок -чоловіків 1:3 … і це лякає.
english book• 18 января 2023
Лікуватися вже немає часу,тим більш чоловіка. Треба щось кардинально вирішувати. ЕКО наприклад,якщо в нього є хоч якась кількість здорових.
Проработник• 18 января 2023
Ответ дляПримарочка
Вы влюблены и не видите правды. Смысл врать советчицам нет. Манипулятор и обманщик он
Примарочка
• 18 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Мало рухомих сперматозоїдів в нього, казав лікар, що можна трошки покращити, але він на вілдріз відмовився лікуватися.
ШапкаУшанка• 18 января 2023
Ответ дляПримарочка
Эко Икси и эмбриолог выловит одного лучшего из миллиона
Слухи-руки не распускаю• 18 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В моєї кращої подруги було 6 еко, синочку їх рік ось
Все разом з чоловіком вона пройшла, і його і її лікування, спроби, аналізи і тд і гроші на це йшли, вони дуже хотіли дитину, як чоловік би автора хотів то все б робив
И.О. человека• 18 января 2023
Вот это Вы даёте
У нас был мужской фактор бесплодия, муж делал всё, что только можно и в конце концов эко.
Не пил, не курил, спорт, питание, добавки, колол уколы.
А Вы потеряли своё время, яйцеклетки в 39 уже далеко не такие как в 35(
Вообще не факт• 18 января 2023
Ответ дляПримарочка
Ну тоді, які в вас варіанти? Ви можете завагітніти будь яким способом, якщо маєте можливість прогодувати. Не прийме - ну що ж… будьте до цього готові. Якщо це для вас прийнятно. Не зволікайте. 39 це вже давно пора.
Клин_Кляйн• 18 января 2023
Ответ дляПримарочка
Он не хочет детей и ворует ваше время, которого у вас мало. С вами, либо вообще не суть.
Love_Love_Love_• 18 января 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Не факт.
Він придуркуватий закомплексований дурак швидше всього
Примарочка
• 18 января 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Чоловік постійно підбадьорював, що все вийде, що он його брат багатодітний батько і в нас теж все буде
рукиЖимолости• 18 января 2023
2 манипулятора нашли друг друга. Решили уйти- просто уходите, а эти уйду/ убью- обычные качели для двоих нездоровых людей
Чебуравлик• 18 января 2023
Послала бы это недоразумение. Вам уже 39 и вы при этом хотите детей, чем вы думаете оставаясь с этим недомужиком? У вас времени нет уже
Ms. Любмая жена• 18 января 2023
А какое лечение должно быть? Таблетки или что-то другое? Есть ли у него дети от другой женщины?
Примарочка
• 18 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ще раз вам пишу він не хоче!
Мені важко в це повірити. Я його люблю, а він мене, мабуть ні
рукиЖимолости• 18 января 2023
Ответ дляПримарочка
Он думал,что проблема в вас, поэтому и не переживал. А тут такой удар по мужскому эго