Всем привет.
Kusalochka• 19 января 2023
Девочки, если кто-то курит электронки типа эльф бара не выбрасывайте. Мой одноклассник делает павербанки для ЗСУ из них. Пишите мне в личку. Пересылку я оплачу
Kvitkaliliia• 19 января 2023
Доброго ранку хвилювАлочки! Все нормально, трохи ’побанилась’, амністували) , сходила в школу, забрала дитину. Що ще? Заради свята світло дали десь о 7, тож все перемила, сиджу і чекаю на відбій 🙏
karpenko73• 19 января 2023
Ответ дляKusalochka
В мене теж...вчора був останній
влітку купила підставку, ось початок, було на всіх полицях пересаджені. Але кіт сказав що то є зайве в хаті
найгірше було, коли вночі він 2 великих розбив, бо здалось, що в хату вже прилетіло. Найгумвнніше мої рослины вбыти. Бо коты їх катують
а что за цветок на фото 1
второй снизу?
Wendy Rhoades• 19 января 2023
Ответ дляСанта-Алла
Я взагалі переляк якийсь стала, сиділа без світла в кухні, пила чай. Як трісне пластикова пуста пляшка в смітнику, я як підскочу і весь чай на новому спортивному костюмі.
то біля вас зранку ще сміттєвоз не їздив
Я не переляк, але тут і мене торкнуло))
Nata.t.1970• 19 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А разве отдают детей когда тревога?
У меня родственников назад отправили
Kvitkaliliia• 19 января 2023
Ответ для Просто я
Та и хер с ними, пусть учатся. Если шо, наши ребята им дипломы потом выдадут. С отличием.
Макіївського ПТУ?
Belosnezka1980• 19 января 2023
О, а я на неділю записалась на пудрове напилення, хоч би гади не пере@рали всю парафію)
Kvitkaliliia• 19 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
А разве отдают детей когда тревога?
У меня родственников назад отправили
В нас аж бігом
Ответ для Просто я
Мы ж вас не выгоняем))) и вы рассказывайте
В мене не так цікаво ранок проходить.
Чоловіка відправила на роботу, а в мене вихідний. З ранку помоніторила усі новини та й лежу собі , порадницю читаю. Колись вже бачила хвилювалочку і дуже мені подобається атмосфер в ній
Ответ дляKusalochka
В мене теж...вчора був останній
І от що з ними робити?😂
Я вже думаю, закину розсаду на холодильник)))
АлександраА• 19 января 2023
Блін, ми в магазин збиралися їхати, бо у вихідні не вдасться. А магазин під час повітряної не працює. Думали об 11 виїхати, аби до 14 повернутися.
Тепер вже і не знаю що робити.
frumoasa17• 19 января 2023
Ответ для8ludasha
Будьте внимательны. Сейчас очень жёсткий ротовирус, начинается как орв, можно спутать
Дякую. Але точно орві, ще і сухий кашель є
Ответ дляБасина
Лінивий борщ можна купити швидкого приготування, наприклад, в Коломийський борщ. Їстівний!
А ще я заправку Торчин купую - теж ліниво готується з нею. Тільки картоплю і капусту підготувати.
А я освоила ленивые вареники… Боже, как удобно и быстро…. Ну и, хочется верить, что полезно из-за творога.
Николь1986• 19 января 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ну справді, давно не бачила її, чи образилась на когось?
Таких, как мы, тут просто не понимают и называют истеричками. И не любят наши смайлы

Belosnezka1980• 19 января 2023
Ответ для Просто я
Ничего, до весны точно зделаете. А сейчас шапочку до глаз натяните и всё
То вже і на глаза, бо ще буду робити стрілки розтушовані
Ответ дляOksuchakr
В мене не так цікаво ранок проходить.
Смотрите ещё кто в ней сидит, бывает понаходют тут всякие и давай сраться и нагонять.