Чи приходили комусь виплати ВПО в Харківській області, за січень 2023
Parsa Trass• 19 января 2023
Ответ дляOksuchakr
В Дніпропетровській обл. теж ні.
Днепр и Харьков терпилы...
Диман-833d• 19 января 2023
Харьковская область, в прошлом месяце пришли 15 декабря, в этом месяце до сих пор их нету😰
Наталья Цапенко• 19 января 2023
Ответ дляДиман-833d
Ужас в Харкові кому то заплатили уже моим знакомим а мені нету
Звоните на горячие линии, в Цнапы. Чем больше людей позвонит, то может дело с мертвой точки сдвинется.
Офіс уповноваженого з питань ВПО +38 (066) 813-62-39
15-48 - мининтеграция
15-45 - урядова линия
Будет интересно, если 23-е числа снова не будет денег. Все говорят разное: то нет денег, то программа, то жди в конце месяца
15-48 - мининтеграция
15-45 - урядова линия
Ответ дляИННА-c4ac
15-48 - мининтеграция
15-45 - урядова линия
15-48 - мининтеграция
15-45 - урядова линия
Я вам поясню
Дзвонити без толку тому ,що кажуть що ще не закінчився місяці , коли закінчиться місяць і ви не отримали виплату дзвоніть на номер 1539 там зафіксують ваше звернення і письмово на електронну скриньку надішлють вам відповідь
Тому чекаємо до кінця місяця