Аноним Завхоз• 19 января 2023
Отцьі и дети
Давно виникла причина цієї теми, але все не створювала її тут. Бо сподівалась, що зможу зрозуміти як вирішити цю ситуацію.
Опишу. Ситуація між мною і батьками. Живемо в різних обласних центрах.
Дотримуюсь ведичного віросповідання. Є велика кількість відмінностей з моїми батьками.
Недавно розлучилась і мої батьки плекали надію, що я повернусь до християнства, але я їм чітко дала зрозуміти, що до християнства я не буду повертатись, а залишають у ведизмі, як і була.
Моїх батьків напружує не тільки вегетаріанство і відсутність алкоголю в моєму житті, а й постійно поздоровляють з світами християнськими (навіщо мені це? і постійні вказівки "ти ж нічого сьогодні не роби, бо...")
І тепер після розлучення, мені мама заявила, щоб я не сміла шукати своїх однодумців в місті, де я народилась і де вони зараз і живуть. Щоб там не проводила ніякі "обряди" і ніхто не знав, що в мене інша віра.
Раніше так різко вона не говорила, а тепер...певно розуміє, що я можу повернутись в батьківську квартиру.
Але своїми словами....в мене жодного бажання не тільки повертатись, але і їхати туди. чому я повинна никатись, коли мені щось потрібно зробити?
Щоб ви сказали батькам на такі їх ідеї і вимоги? їхали б ви на місяць відпустки до них в такому випадку?
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
Дякую, якщо знайду, може на день народження йому подарую.
ось:
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Мне этого не понять, лишь бы мои дети не пили кровь младенцев и не совершали человеческие жертвоприношения, а так пусть верят в кого хотят.
Или вы какие-то внешние атрибуты имеете,прическу,одежду,ирокез?
так, є зовнішні відзнаки, але вони не помітні. це маленьке намисто з дерев´яних бусин.
і дякую за вашу думку!
ЖонДуан• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
в моєму пості ’вода’ - це щось, що роблю я і не роблять мої батьки взагалі.
стосовно зустрічей за межами батьківського дому, то батьки хочуть, щоб це було за межами батьківського МІСТА!!! а це вже занадто. бо в цьому місті я виросла і воно навіть більше моє ніж їх. бо вони народились в інших містах!!!
А, то ви так хитро жертвоприношення назвали?)
Бутылка Кифира• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
ні. зовсім не через це.
Я, якщо чесно, не зовсім зрозуміла проблему... бо, мабуть, не знайома з цією релігією. Ви якось не так вдягаєтесь? Чи робите обряди в публічних місцях? До людей на вулицях чіпляєтесь, щоб схилити до своєї віри? Від чого батьки просять Вас утриматися як Ви приїдете в гості?
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Даже,если ребенок ходит в толпе кришнаитов..я бы знакомым сказала, ну что ж,вот такой он странненький у нас, дурачок в свекровь,но он же наш.
Бутылка Кифира• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
То зрозуміло... я б теж. Я намагаюся зрозуміти чого саме вимагають не робити від автора батьки
Черноморская ривьера• 19 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Село наверное в Западной,хотят видимо,чтоб на праздники в церковь ходила. У моего мужа брат язычник, наколки, обряды на горе ,второе языческое имя. Ребенка тоже крестили там на своей горе,представляю,чтобы сказали родители автора.))
Бутылка Кифира• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
’І тепер після розлучення, мені мама заявила, щоб я не сміла шукати своїх однодумців в місті, де я народилась і де вони зараз і живуть. Щоб там не проводила ніякі ’обряди’ і ніхто не знав, що в мене інша віра.’ - я ось це не дуде зрозуміла... чому мама автора боїться, що вона когось буде шукати, що це за ’обряди’ і за якими ознаками інші люди дізнаються про її віру...
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЛеди Репях
Минимизируйте общение, они Вам житья не дадут.
Сумно від цього
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЖонДуан
Молитву перед їжею ви так називаєте?
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Я також не зрозуміла такої заявки від батьків. 10 років мені ніяких ультиматумів не ставили, а тут раптом.
Я ж не проповідник...не ходжу по вулицям і всім не розповідаю...
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Стосовно останнього питання.
Просять утриматись від пошуку і зустрічами з однодумцями в межах міста.
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Ні, обласний центр у батьків.
Бутылка Кифира• 19 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Стосовно останнього питання.
То для Вас це є проблемою? Ви ж не на роки у відпустку зібрались
Аноним Завхоз
• 19 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
А чи потрібна мені така відпустка, коли я повинна контролювати себе, що казати і що робити, щоб раптом хтось не зрозумів, що я іншої віри?!
Мені такий напрям потрібен? Це хіба відпустка? Відпочинок?