Кудесница_с_пургеном• 19 января 2023

Вам встречались неадекватные таксисты?

Я сегодня такой стресс пережила ппц
автор Кудесница_с_пургеном • 19 января 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так а в чому не права пані? Дитина має їздити в автокріслі пристібнутою. Це правила дорожнього руху. У автора або своє автокрісло або дитячий тариф і автокрісло має забезпечити водій. Те, що попереднім дядькам було на авторову дитину та штрафи фіолетово, не означає, що цей водій по суті неправий. Адже возити дитину без автокрісла непристібнутою і інших пасажирів непристібнутими- це порушення закону.
Чи мав водій хамити та підвищувати тон? Ні. Чи мав водій право не везти автора? Так.
І це безвідносно до питання, скільки у автора запасних дітей, що їй норм возити одного без автокрісла (якщо це так. Бо її відповіді ми не побачили).
У меня нет кресла и водитель его не предоставил. А те кто возят детей в маршрутках без автокресла нормальные, а я не адекватная? Ну ок. Значит я неадекватная.

ВыФсеВрете• 19 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та хоч в кузову вантажівки хтось дітей возить. Це не робить таку поведінку безпечною.
Голодаю• 19 января 2023
Села, в салоне играет советский детский хор мальчиков. Меня удивил такой репертуар, но потом он сказал что это он солист. Думаю начесал
Русалка на ветвях• 19 января 2023
Мені щастило, мабуть, хоча таксі користуюсь часто і в різних ситуаціях. І сама багато їздила, і дитину з гіпсом возила, і на милицях, і доставку з кафе привозили, і дитину саму возили, і з котом... Головне, чітко попередити диспетчера, що тобі потрібно. Я завжди попереджаю, що машина має бути не євробляха, для некурящих і без гучної музики.
Таксисти всі приємні, і речі загрузять-вигрузять, і припаркуються так, щоб зручно було.

А от подруга диспетчером в таксі працює, так такого розказує, що страшно стає, які неадеквати поряд живуть.
І що машини оббльовують і за чистку платити не хочуть, і догів здоровенних намагаються в салон запихнути, і холодильники в седани малолітражки хочуть запхати, і дітей маленьких хочуть самих відправляти, не попередивши.
Випадки, коли намагаютьсч втекти і не розплатитися - чи не кожен четвертий.
оксюморон• 19 января 2023
Вызвала по телефону,Села сзади,едем,приятный,вежливый.Поездка очень длинная,общались отлично,хотя я не люблю. Рассказывал про жену ,про успехи детей,спрашивал про моих,корона,дистанционка,Карпаты,Хмельник,фильмы и тд,такое чувство,что старый добрый друг,настолько комфортно.В конце поездки вдруг начал комплименты отвешивать,сказал,что напишет мне в Вайбер. Я крайне удивилась,говорю,не нужно,я замужем, семья,мило отморозилась. Он настаивал,типа а при чем тут наши семьи,потом стал агрессивным,начал унижать,типа кто ещё мне предложит,я триста лет в декрете сижу,с моей то внешностью,только ему и нравиться.
Такой резкий переход от вежливости к агрессии, на ровном месте,я растерялась очень,довёз,все ок. Потом таки в Вайбер писал извинения,что потерял голову .. неадекватное какое то. Через неделю стал писать приглашения на кофе,покататься и сходить в кафе. Я его заблокировала.
Ласунка• 19 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У меня рейтинг максимальный за 50 поездок. Это мне сегодняшний таксист рассказал после того как первый неадекват меня с ребёнком обматерил и высадил
Рейтинг пассажира?
Ласунка• 19 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вы должны в приложении выбрать,что ехать будет ребенок. Если водитель приехал без автокресла - это его проблемы, т.к. вы предупредили.

пАлАвинкА• 19 января 2023
Викликала таксі до театру. Київ, якого я тоді не знала. Яндекс таксі, якого слава Богу в нас вже не існує.
Ми з донькою в вечірніх вбраннях, туфлях на шпильці. На вулиці грудень чи січень, як не дивно - гори снігу)
Зупиняється край дороги - ми приїхали, у вас тут вказано адресу. Де, кажу? Вздовж дороги? Жодної будівлі поруч.
- Он двори, це там, мені так навігатор показує.

Я сперечаюся що нам потрібний театр, він доводить що це тут і що більше ніде не поїде, виходьте і точка.
Кілька хвилин сперечаємося, він вже на мат перейшов що ніде більше не пойде і ми його задралі, я виходжу з таксі, повні туфлі снігу.
Кажу що оплачувати не буду, хай іде розбирається з техпідтримкою, я їм телефонуватиму після закінчення вистави.
Він починає виривати в мене сумку з рук, це ппц був. Слава Богу поруч йшло пару чоловіків, то нас відбили, сумку забрали в нього і відвели до театру - це хвилинки три пішки було.
жижифреймут• 19 января 2023
Половина неадекватов
Ответ дляЛасунка
Рейтинг пассажира?
Да. Как мне объяснил следующий водитель у каждого пассажира в приложении есть личный рейтинг (водители оценивают) и если он ниже забыла скольки, то у них в программе заказы от такого клиента помечаются как ’не обязательный заказ’ как то так. Вот вверху личный рейтинг.
Берюковна• 19 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Мне интересно почему у меня 4,86. Кто поставил меньше, чем 5 я всегда всем ставила пятерки и была очень вежлива.
Ответ дляБерюковна
Ну может вы кого-то выбесили своей вежливостью))))) а может промахнулся случайно когда звёздочки выставлял
Ласунка• 19 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Прикольно