Вишнёвая Леди• 19 января 2023

Хто живе з алкашньою, як змирилися?

Як притерлись, звикли? Що робите, коли чоловік вдома бухає? Пиляєте?
ДА да да• 19 января 2023
А поїхати нема куди?

ЯкаКраля• 19 января 2023
В один прекрасный вечер вышвырнула за дверь с чемоданом и живу счастливо
Дадосвидания• 19 января 2023
Я такого вже давно з речами виставила на вихід.
муха в кедах• 19 января 2023
Не чипаю вже і нічого не кажу,живу своїм життям
курасаны• 19 января 2023
Уехала в другой город через 5 лет совместной жизни.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляДА да да
А поїхати нема куди?
Йому чи мені?
Крошечка-хаврошечка• 19 января 2023
Сестра живе і перетворюється в таку ж алкашню. Їм нормально
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Часто бухає?
ПолБатона• 19 января 2023
Сам не пьёт, если хочется пивка или коктейля, то вместе пьем

lights_22• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Йому чи мені?
Вам
Крошечка-хаврошечка• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Часто бухає?
По обличчю видно, що частенько
ДА да да• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Йому чи мені?
Напевно вам. Йому і так добре.

Ви в нього живете?
Микса6• 19 января 2023
А зачем с алкашней мириться? С алкашней надо расставаться
Смурфик• 19 января 2023
Наливайте й собі, разом веселіше
Пушка заряжённая• 19 января 2023
Бабка моей кумы говорила ’лишь бы деньги домой приносил’.😄
И таки да.
Дед исправно 90% зп нёс домой жене.
Её всё устраивало)

Лет в 65 бросил и не пьёт до сих пор. Сейчас 87 лет, огурчик. Живут душа в душу.

И такие истории бывают)
Самый умный• 19 января 2023
терплять дурні,нікчемні терпили - жінки,які себе прирівняли до собачого гівна. для чого його терпіти? його що,судом присудили верховним? хай бог милує,щоб терпіти п*янь,смердоту перегару.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляДА да да
Напевно вам. Йому і так добре.

Ви в нього живете?
Ні, він в мене
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляСамый умный
Вигнати і тягнути все самій, дітей, дім, фінанси?
Крошечка-хаврошечка• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ні, він в мене
І нащо воно Вам треба?

Налитое яблочко• 19 января 2023
не живу, не змирилась, втікла в інше місто, стосунки обірвала (батько випивав)
Сколько_мне_лет?• 19 января 2023
Браті тато бухали, допомогло тільки відселення, хоч не живеш в їх світі. Важко змінити того, хто не ьаче проблеми, не алкаш, ’нормальний’ потпіьне підкреслити. Чоловіка одразу попередила, що ніяких цигарок, випивки, в мене травма, одразу до побачення.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
І нащо воно Вам треба?
Воно мені гроші дає, дітей возить в школу, на гуртки, подарунки дарує, каву щоранку варить. Коли не п´є, то все ок. Але це бухалово через день на кухні або десь з кимось брррррр
Вишиванка• 19 января 2023
Я вообще противница разводов. Но алкоголизм или другая зависимость и абьюз - это только развод иначе сломает себе жизнь.
Жабры жабы• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Так. Буде важко, але спокій ваш і дітей, того вартий. У вас же ще і діти страждають від нього? Вони це бачать все.
І чого ви думаєте, що не найдете своє кохання?
И.О. человека• 19 января 2023
А шо значить алкашня . Той хто в запой іде і речі з дому виносить . Чи 150грам після роботи просто привик ?
Аннуитет• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
І ви тому алкашу довіряєте дітей возити на авто? Ви ризикова жінка чи дітей запасних маєте?
Копирайторша• 19 января 2023
Бухаю з ним )
Страхованная• 19 января 2023
Ніяк. В мене подруга 5 років намагалася змінити але коли почалася війна кинула його і поїхала до Європи, тепер не хоче повертатися тому що побачила як жити з дитиною без алкаша. Я її розумію і дуже рада за таке рішення. Залишилося оформити розлучення з цим чоловіком.
Жабры жабы• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Багато дає грошей? Вибачте за безтактовність. Просто , може воно того не варто?
Щедрик• 19 января 2023
Ответ дляИ.О. человека
Хороший вопрос.
Если он чуть после работы выпивает, норму не привышает, детей и никого судя по всему не обижает, помогает… так за что его выгонять? За то что он любит выпить, а вы нет?