Дівчата,потрібна термінова порада.Сама ніколи не стикалася з підробками на мейкапі,а подруга ось заказала 2 парфумів(собі, і мамі на подарунок закордон),свої розпакувала ,і виявилось,що неоригінал:колір води не такий,напис на флаконі нечіткий,запах викривлений і без шлейфу.Коробка нормальна була,батч показує,тобто на етапі осмотру було все добре.Ціна 5000.Що робити.Додзовонитися подруга поки не може,але як на них давити,коли додзвониться?
На привозе• 19 января 2023
Для начала нужно написать негативный отзыв- сразу сами звонят, был случай))
Ответ дляНеправдиша
Тема буде в топі.
О,ну буде чудово,бо хотілося б розібратися і вирішити питання
Замороженная селедка• 19 января 2023
О, а я совсем недавно в другой теме не советовала покупать у них, т.к. там не оригинал, так мне тут доказывали обратное.
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну,я теж багато парфумів у них купляла-підробок не було.А тут ось так.Тому питаю рабочі поради,як діяти.
Замороженная селедка• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
А что Вы сейчас сделаете? Отказываться надо было на этапе получения заказа. Теперь они Вам расскажут о влиянии кожи, температуры и других условий на аромат и доказывать, что они покупают оригинал.
Ответ дляЗамороженная селедка
Цікавлять права покупця в даній ситації.Ваша порада не підходить.
Замороженная селедка• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Так парфюмерно-косметическая продукция возврату и обмену не подлежит.
Ответ дляЗамороженная селедка
Це я знаю.Якщо виявили ,що не оригінал-що робить?А оглядати можна тільки до етапу розпаковки,не порушуючи цілісність упаковки.
Замороженная селедка• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Только написать негативный отзыв, но и на него они ответят, доказывая что закупают только оригинал и поставки могут отличаться, поэтому Вам просто кажется, что это не оригинал.
Ответ дляЗамороженная селедка
Куди можна звернутись?Права потребителей?
Морковку дай• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Якось я читала, що в такому випадку потрібно довести, що це не оригільна продукція , якась експертиза повинна це підтвердити. А оскільки це все така тягамотіна, що ніхто не хоче з цим зв´язуватись
Морковку дай• 19 января 2023
Так, насправді, покажіть фото.
Чоловіку замовляла туалетну воду - оригінал, але після таких тем боюсь там замовляти
Ответ дляМорковку дай
Ну,за 5000 можна і потягатись,ніж платити за підробку.Тут питання принципове
.Дякую за пораду,я теж їй сказала,що має бути якась експертиза ,мабуть.
Замороженная селедка• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Сначала написать претензию магазину, они уже должны провести экспертизу, но вот будут ли они это делать большой вопрос.
Фото в мене немає,це подруги духи,вона до цього не раз такі купляла,всі були однакові і запах завжди був норм,навідміну від цього разу.Вона і флакон поріняла,і запах навіть сестра сказала що це підробка.
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую,додзвонилась подруга,попросили прислати фото,подивимось,що далі запоють.
Флюорография гуся• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
А скиньте сюда фото флаконов, которые она сравнивала. Я тоже часто беру на мейкапе, для меня ваша тема актуальна
Ответ дляФлюорография гуся
В мене немає фото.Я просто прошу поради,що робити в даній ситації,якщо на 100% подруга знає,що це підробка.Куди звертатись.
Морковку дай• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Та звісно, сумма не маленька. Подруга 100% впевнена що підробкп, не було перевипусків цього парфума? Бо так часто буває нажаль, коли після перевипуску парфум розчаровує. Можливо, запитати на якихось профільних форумах...
А щодо фото, подруга ж буде робити їх для мейкап, можно ж щоб і вам скинула
Флюорография гуся• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Без фото тема ни о чем
Ответ дляМорковку дай
Так,навіть запах не такий,не стійкий,не шлейфовий.Якщо зможу,трішки позже добавлю фото,зараз фото немає.
Ответ дляФлюорография гуся
Без фото тема ни о чем
До чого тут фото?Я не прошу визначити оригінальність,а прошу дать пораду як діяти,може,хтось стикався і вирішив це питання .
Ответ дляЗамороженная селедка
Ви купляли неоригінал у них?
Ответ дляЗамороженная селедка
Да.
Залишили собі підробку, і нічого з цим не робили?
18 мнеУЖЕ• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Зверніться на проф.форуми. Можна на тому з Кремчику спитати - там є профі.
І ще питання - як давно вона замовила? Тестила одразу? Багатьом парфумам після транспортування треба ’відійти від стресу’ в темному місці.
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дуже дякую за пораду!Замовляла на днях,получила вчора.Раніше таких проблем не було,одразу було зрозуміло,що все ок з духами.