Роковуха2002• 19 января 2023

Парфуми,Мэйкап

Дівчата,потрібна термінова порада.Сама ніколи не стикалася з підробками на мейкапі,а подруга ось заказала 2 парфумів(собі, і мамі на подарунок закордон),свої розпакувала ,і виявилось,що неоригінал:колір води не такий,напис на флаконі нечіткий,запах викривлений і без шлейфу.Коробка нормальна була,батч показує,тобто на етапі осмотру було все добре.Ціна 5000.Що робити.Додзовонитися подруга поки не може,але як на них давити,коли додзвониться?
18 мнеУЖЕ• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Дуже дякую за пораду!Замовляла на днях,получила вчора.Раніше таких проблем не було,одразу було зрозуміло,що все ок з духами.
Ну, ще є різниця між духами, парф.водою, туалеткою і одеколоном. Думаю, Ваша подруга має знати, але все ж... може раніше мала духи, а зараз туалетку, от і нема шлейфу...
Замороженная селедка• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Залишили собі підробку, і нічого з цим не робили?
Я покупала помаду, обратилась к ним, что это подделка и даже цвет не совпадает, они мне наплели, что производитель вправе менять оттенок и они ответственности не несут.
автор Роковуха2002 • 19 января 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую!Потім напишу ,чим у подруги закінчилось.
Замороженная селедка• 19 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Желаю удачи Вашей подруге!
автор Роковуха2002 • 20 января 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Желаю удачи Вашей подруге!
Дякую
автор Роковуха2002 • 08 февраля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Желаю удачи Вашей подруге!
Доброго дня,мейкап поверне гроші.
Замороженная селедка• 08 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
Доброго дня,мейкап поверне гроші.
Ура! Поздравляю!
Невидимка• 17 февраля 2023
Я хочу сделать заказ на Мэйкапе, с доставкой из ЕС, но они не отвечают на звонки, в Фейсбуке тоже, кто то сталкивался с этим в последнее время? У них что, проблемы?
автор Роковуха2002 • 17 февраля 2023
Ответ дляНевидимка
А навіщо ви їм дзвоните?Не можете зробити замовлення?
Невидимка• 19 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
В конце дня звонили и часть заказа из Киеваа доставили. все у них ок)))уууух....
автор Роковуха2002 • 19 февраля 2023
Ответ дляНевидимка
Щоб зробити замовлення із ЄС -не обов‘язково дзвонити,можна це зробити он-лайн))