Один (денний) - десь половина, другий - разів 5 користувалася.
язззззь!!!• 21 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Вистачає, на 3 роки вперед для п´яток
Это верх глупости предлагать использованные кремы! Потом лечение демадекоза будет намного дороже стоить.
Чорнобаївка• 21 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
Вы сейчас серьезно? Оставьте себе пятки мазать.
А чтг, совсем плохой? Или вы таким дешевым не пользуетесь?
А кому-то, может, и нужен.
Незламна Україна• 21 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А кому-то, может, и нужен.
Дело не в ’хороший или плохой’, дело в открытых банках, в которые лазили неизвестно какие пальцы. Так же как и хранение.
whenallissaidanddone• 21 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А кому-то, может, и нужен.
Да, вообще дешевый. 20 грн всего
Ждун с Нибиру• 21 января 2023
Я от про інше думаю. В мене теж таке є в натурі. От чому нам хочеться пристроїть свої речі, засоби, щоб вони ще комусь були корисні, чому просто не викинуть в смітник? Жалко...Мабуть через те, що ми цінували ці речі, або сильно хотіли їх, якось позитивно до них ставилися. А ще може те, що то був наш вибір, а признатися, що невдалий, або непотрібний, імпульсивний , не можемо. Адже якщо річ була вдала, її до кінця використовують. Цікаво.
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мені не підійшли, от і все.
Прыг-скок• 21 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
А як інші відливанти продають/купують. Якби запропонували якісь професійні засоби, то вже б черга стояла ´мені-мені-мені....´
Ждун с Нибиру• 21 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Мені не підійшли, от і все.
От я про те, що можна просто викинути, тим більше дешевий продукт. Що нас змушує віддавати?
Це не осуд. Я сама багато роздаю, ось на днях зібрала сумку речей, парфумів, косметики і біжутерії, занесла в благодійну організацію.
Ответ дляЖдун с Нибиру
А навіщо викидати, якщо є люди, яким це стане в нагоді. Я мішки дитячих речей по 20 кг віддаю 2 рази в рік, можливо це розумне споживання?
Брыкалка• 21 января 2023
Ответ дляПрыг-скок
Так отливающий делает это в перчатках, из банки в стерильную емкость. А тут лазили руками и мазали на себя. Автору спасибо за то что не жадная, но если б это тара с носиком хотя бы или с пипеткой а так конечно негигиенично это….
Прыг-скок• 21 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Ага, в перчатках
И в марлевой повязке
Брыкалка• 21 января 2023
Ответ дляПрыг-скок
Ага, в перчатках
И в марлевой повязке
Это вопрос порядочности. Я своему косметологу доверяю