ПоЗиТиВнАя• 21 января 2023
Хвора. Порадьте фільм смішний, бо геть важко(
Простуда чи вірус, щось з цього.
Ні їсти не хочу, не вставати з лішка.
Порадьте, будь ласка, серіал чи фільм. Бажано комедію.
Дякую. Дівчатка, тримайтесь і здоровлячка вам!
Ні їсти не хочу, не вставати з лішка.
Koryzaliya• 21 января 2023
’Лезвия славы(звездуны на льду)’
Дууууже смішний і прикольний фільм, рекомендую, або ’ Бобро поржаловать’, суперський
Ашотакоя• 21 января 2023
Недавно закінчила дивитись серіал Заборонене кохання(турецький) - бомбезний.
Зараз дивлюсь комедію Замерзла з Маямі
ПоЗиТиВнАя
• 21 января 2023
Ответ дляKoryzaliya
’Лезвия славы(звездуны на льду)’
Боже! Я геть забула за ’Бобро поржаловать’ - він офігенний!
дякую)
ПоЗиТиВнАя
• 21 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Серіал- во все тяжкие
ну така собі комедія, але так) перші декілька сезонів затягують так, що можна забути)))
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Ответ дляАшотакоя
Зараз дивлюсь комедію Замерзла з Маямі
На Вашу думку, кого кохав Бехлюль?
Стеклянная мышь• 21 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Болила вирусом , то 5 сещонов на ура и виздоровила
opium_black• 21 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую)
Не пожалкуєте, він реально цікавий, сімейний, ми були в захвати. Одужуйте скоріше.
Ашотакоя• 21 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
На Вашу думку, кого кохав Бехлюль?
він покохав Біхтер, як жінку. а от до Ніхаль були почуття, мабуть, більше як до сестри. він був вимушений вдавати, що кохає Ніхаль, щоб загладити провину перед своїм дядьком. його нерішучість, боягузство, звичка жити в комфорті за кошт дядька - взяли гору. у них з Біхтер був не один шанс на втечу, але......
Злюка-закусюка• 21 января 2023
Значит война с Риз Уизерспун, там про любовь, а не про войну. Как два мужика бегали за Риз Уизерспун, а она выбирала.
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Ответ дляАшотакоя
Дякую! 🌸 Я теж так вважаю. Фільм просто чудовий, але трагічний...
ПоЗиТиВнАя
• 21 января 2023
Ответ дляФиктивная
Эмили в Париже, не смешной но романтичный,
ох, ні, якась я не дуже романтична(((
Але дякую
ЕлькиПальки• 21 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
На Вашу думку, кого кохав Бехлюль?
Я 2 раза смотрела этот сериал. Обожаю
Мне кажется,что Бихтер. Но просто был трусом + боялся потерять деньги дяди
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Я тоже 2 раза!)
В общем, приспособленец обычный..Любил Бихтер, и страсть была...Но в итоге сломал всем жизнь...