Каравай-каравай• 21 января 2023

Освітяни, вам були виплати заробітної плати в січні?

Дякую.
Гороховая• 21 января 2023
Аванс був

Веселая моль• 21 января 2023
Зарплату за грудень отримали 28 грудня
Сьогодні прийшов аванс .
А взагалі січень особливий. Тільки фінансова система запрацювала. А всі педагогічні працівники у відпустці до 23 січня. Вони без зарплати звичайно.
Красавица писяная• 21 января 2023
Дніпро. Авнс був.
Анна-6444• 21 января 2023
Одеса.Аванс був.
Вишнёвая Леди• 21 января 2023
Був аванс. Потім відправили за свій рахунок на 10 днів, потім всім зняли доплати за кл. керівництво, порізали ставки, кажуть, що грошей на зп дали 67℅ від необхідного. З нетерпінням чекаю січневу зарплатню, цікаво подивитись скільки залишили. Харків.
Стебель_березы• 21 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
нам дали аванс, але чомусь в 2 рази меньший, ніж в попередні місяці, тепер зрозуміло чому...
Мальчун-задирун• 22 января 2023
Так і є, кошторис меньший трохи чим в минулому році і не тільки на зп, а й на комуналку