Розбійник• 21 января 2023

Як вам закупівля продуктів для військових?

Немає слів тварі кончені, люди останні копійки віддають , а ці берега не бачать
https://www.unian.ua/incidents/minoboroni-zakupovu...
Міноборони закуповує продукти для військових у 2-3 рази дорожче, ніж у супермаркеті Києва - ЗМІ
YN8678• 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Естественно, обидно
У меня муж жертвует Как и многие знакомые Притуле
И мы жертвовали, даже 3% от прибыли компании кидали в фонд повернись живим. Кстати, к фонду претензий 0, ребята просто золотые,но они эти деньги переводят дальше.
Прям на душе как нагадили(((
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Естественно, обидно
Я притулі перестала жертвувати, після закупки спартанів.
olshe11• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Наприклад, Міноборони закуповує яйця по 17 гривень за штуку, хоча роздрібна ціна в магазині Києва становить 7 гривень. Така сама історія з овочами, м´ясом та іншими
Хто це підписував має прізвища, невже вони не бояться що захід просто перестанн допомагати(((
Они живут сегодняшним днем нахапатся пока у власти
tushka123• 21 января 2023
Ответ дляolsen
Всі такі здивовані,ніби це вперше.народ наша держава до війни вважалася як однією з найбільш корумпованих,невже ви думаєте, що 24.02 все раптово змінилося? Ні,стало лише гірше,бо війна і не на часі...
А как же заява зели, что коррупции в Украине больше нет? Что все коррурционеры покинули Украину.Смешно, аж противно.... Ребята там жизни и здоровье ложат, а эти уроды все никак не нажрутся....
Nata.t.1970• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Просто і людей зрозуміти можна, коли крадуть мільярди, а я плачу податки , моя сім‘я платить близько 20 тисяч кожного місяця, я не хочу щоб мене обкрадали.
Бо вже Мосійчучка з плюсів зробила героєм Провознюка, який каже, що крав, але не в людей, а держави🤷🏼‍♀️ а держава в їх головах, це що?
Я с Вами согласна
Конечно же Очень обидно
Nata.t.1970• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Я вникала во всё то,что писали.
Там все нормально
Нет,я не призываю,просто написала Как пример
У каждого есть право выбора
spain2406• 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Читала
В Раде сказали,что проведут аудит и если, действительно, это правда, то очень сильно накажут
А Минобороны прям испугались - как еж голую жопу....
olsen• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
для того що б не помагали це й робиться
ермак старається
Надіюсь таким чином він собі яму вириє
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
для того що б не помагали це й робиться
ермак старається
Не знаю хто там старається, але переслідування Коболєва, який виграв мільярди для Ккраїни, це вже нижче дна
inna5577• 21 января 2023
Поэтому и танки не дают, они лучше нас знают, какая тут коррупция, даже в это время, сволочи, что сказать. А взятка 400000 долл замминистра как вам
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляinna5577
Це коли?
taka• 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Читала
на аудит выделили еще н-ное количество денег
inna5577• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Це коли?
Сегодня читала, арестовали
Nata.t.1970• 21 января 2023
Ответ дляspain2406
Ну тут смотря с какой стороны посмотреть
Может, все таки их накажут и уберут от этой кормушки...
spain2406• 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Дай то Бог...Будем надеяться.
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляinna5577
Сегодня читала, арестовали
Просто жах, скоро плюнуть всі на нас і будемо роками тут воювати😭 недарма нам так погано зброю дають(
Куздра• 21 января 2023
А найгівняніше те, що з такими випадками ніхто не планує боротися. Зроблять якусь заяву, що винних покарано та й з новими силами почнуть бюджет пиляти. Бо тут при владі сидять лише ті, хто знає як і де можна відхватити собі шмат. Вони ж йдуть у владу не для того, щоб життя людей покращити. А виключно для власного збагачення. Дай ти їм зараз зарплатню фіксовану та перекрий можливість красти - вони як щури побіжать на всі боки, нікому воно цікаво не буде - країною керувати
inna5577• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Та ото ж.
Lady luck21• 21 января 2023
сколько еще такого...
Yula-art• 21 января 2023
Такі теми завжди треба доводити до логічного завершення. Скільки раз вже були повідомлення про крадіжки гуманітарки, ось такі закупки, про перепродаж спорядження, а от про те, що когось покарали за це- ні разу не зустрічала.
Rubiii• 21 января 2023
Деньги распиливаются абсолютно на всём.
Пункты Несокрушимости?!
Переименование станций метро, улиц?! (Реально это то, чем нужно заниматься во время войны?!)
На снос памятников были выделены деньги.
А партия ОПЗЖ, что сидит по сей день в Раде?
Вот ещё куда ушли 70 млн гривен.
И это только капля в море…
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляVeronika_100k
Мрази, нет цензурных слов 😕
Не порохоботнічайте (сарказм)
Star39• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Прям на душе как нагадили(((
Пишут, что большая часть средств фонда ’Повернись живым’ была разворована. Только по одному из опубликованных контрактов разворовали 70% от собранных 4 млрд. гривен, которые собирали по всей Украине.
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляYula-art
Будуть казати не на часі, але як тоді ж ми виграємо!
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Читала
Як Трухіна? Чи як запорізьких? Чи як одеського митника?
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
може саме цього якраз і добиваються?
Rubiii• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Вот, это сегодня вскрылось
Argesha• 21 января 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Слів немає( А ми на дрони зкидуємося
Так із дронами абсолютно та ж історія - ті, чия вартість 5 тис уо - купляють за 20. На гроші звичайних людей, зрозуміло, не Кирюши Тимошенка.
автор Розбійник • 21 января 2023
Не хочу приплітати сюди релігію , але дійсно як кажуть релігію придумали, щоб бідні не вбивали багатих!🤷🏼‍♀️
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляo.shalneva
Ну,по старой схеме...так и на закупках в школах и садах...надеюсь разберутся.
Як делікатно щось не чути виття ’барига’)))) але пардон, тепер аж очі розбігаються від кандидатів на це звання