Розбійник• 21 января 2023

Як вам закупівля продуктів для військових?

Немає слів тварі кончені, люди останні копійки віддають , а ці берега не бачать
https://www.unian.ua/incidents/minoboroni-zakupovu...
Міноборони закуповує продукти для військових у 2-3 рази дорожче, ніж у супермаркеті Києва - ЗМІ
Реверанс• 21 января 2023
Обмануті найбільше ненавидять не тих, хто їх обманув, а тих хто не повірив брехні... - і сутність цієї фрази буде визначати наше майбутнє...
Еленнн• 21 января 2023
Ответ дляMilly111
Ви серйозно? Й премію собі виписав таку, що грузовиком перевозити треба теж брехня? Коболєв крав, при чому дуже
Й будинок в Конча Заспі в нього нічого такий)
якось так..--(висновки самі можете зробити?)
’Підозра Андрію Коболєву за виплату премій за перемогу в арбітражі проти Газпрому - це велика помилка САП та НАБУ.

Нагадаю, що тоді Україна не лише отримала мільярди долірав компенсації від Газпрому, а ще й відбила десятки мільярдів вимог Газпрому до України - за виконання умов «купуй або плати» та інше.
Претензії російської сторони через ’недобір газу’ за 2012-2017 роки сягали ‼️56 млрд дол. Лише рішення арбітражу врятувало Україну від катастрофи.

Попередники раніше за борги за газ віддавали стратегічні літаки та ракети або дозволяли розміщувати воєнні бази на території України, з яких потім нас атакували.

Але це ж не про премії. Це про сигнали, який ми посилаємо суспільству та партнерам. Про сучасні наші пріоритети та цінності. Тому, реакція, скоріш за все буде…’
ebbi• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
Хіба в Україну не постачається російський газ, зараз? Я нещодавно читала статтю, що Україна зможе позбутися цього ресурсу, якщо розробить слацеві гази. Тобто ще не позбулася?
Я не про те.Чомусь у нас улюблений міф,що на Заході немає корупції.До речі,останнє і саме гидке,що чула в телемарафоні,що рашисти представників МАГАТЕ на ЗАЕС по ресторанах возять.
Еленнн• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Коболєву премію вписали у контракт при прийомі на роботу.
Прописали умови отримання премії: виграні суди і виведення компанії із збитків на прибуток.

Контролювала це наглядова рада, а не Коболєв..
І саме нагоядова рада погоджувала виплату, а не Коболєв особисто.
Премії отримали ряд працівників.

Цікавий тут Вітренко, якому платили так само. І вітренко очолив Нафтогаз, коли ’пішли’ Коболєва. Із прибуткової компанії стала збиткова, дртаційна, у переддефолтному стані. Вітренко отримав величезну премію і звільнився.

Проте порушили справу проти Кобрлєва . Чому?
Слово за Вами!
а чому ’пішли’ Коболєва??- бо не давав гроші,призначені на закупівництво газу на холодний перід (здається 10 млрд.)-спрямувати на ’Велике будівництво’.. Поставили Вітренка.. ..... ..... - Нафтогаз -велика дирка.
Шкиренко Юля• 21 января 2023
Ответ дляebbi
Я когда перед новым годом прочитала,даже усомнилась,что это просто недоразумение,начиная с названия города и заканчивая елкой
https://dnepr.info/ru/news/v-novomoskovske-elka-sy...
такого не бачила
Еленнн• 22 января 2023
Ответ дляluizka
Я не помню когда ее смотрела. І про піввареника не чула.
Плохо, что такое случается , особенно в военное время. Но ведь завели дела, может что-то изменится
що,і ’мову на хліб не намажеш..- не чули?? А дехто он пам’ятає.., орден дали недавно.
Реверанс• 22 января 2023
Привіт з фронту
Зараз я в Донецькій області у військових, узгоджуємо потреби з керівництвом бригад та батальйонів на Бахмутсько-Соледарському напрямку.
Ми от почитали перелік продуктів, які законтрактували ці діячі, і окрім .... цін не можемо зрозуміти, чому у пацанів досі немає осетра охолодженого і форелі охолодженої.
Мабуть, пан Хмельницький якраз збирався довезти до позицій.
Бійці кажуть, що роль осетра охолодженого може зіграти сам Хмельницький, а за форель буде Шаповалов. У СІЗО цим двом зараз буде набагато безпечніше.
Військові чекають пояснень і від міністра оборони. 4 мільярди гривень, на яких намагалися нагрітись його підлеглі, це техніка, яка могла б врятувати життя сотень і тисяч людей і додатково зробити кращими - тисячі окупантів.
І це лише один контракт на їжу навіть не на передку.
alenka3108• 22 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Яка по рахунку весна щось покаже?
Десь я таке вже чула.
Ааааа!! Точно!
Це ж була передвиборча кампанія Ze!
Не знаю, я порохоботка)
Strelka_007• 22 января 2023
Ответ дляtushka123
Да, возмущению нет предела. Моральные уроды. Вот эта заметочка сюда же.За такое нужно расстреливать, что б другим неповадно было и руки не чесались.
Ага Спочатку закупили в 3 рази дорожче, потім віддали військовим в 3 рази менше. ´Бізнес´ на крові. Хай би вони там всі повиздихали, ніяк не нажеруться, падли.
Еленнн• 22 января 2023
Ответ дляStrelka_007
’
Тобто на одній угоді закупівлі харчів для МО було вкрадено мінімум 3 млрд грн - десь приблизно 15 Леопардів 2
В.о. міністра спійманий сьогодні НАБУ на хабарі 400 тис. дол - 13 Спартанів
Тимошенко і 120 млн грн на його фірму - 83 комплекси Лелеки

А ви кажете, Шольц дай танки’

--(комент від статті)-
’ Корупційний скандал у Міноборони вже обговорюється на різних рівнях, - ОП Джерело: https://censor.net/ua/n3394850
YuliashkaYulichka• 22 января 2023
Ответ дляopium_black
Це було лайтово написано. Ви ж знаете, що буде за висказування. Нічого ми не доб´ємось тут. Нажаль
Тепер Монастирського прибрали, он слишком много знал....(с)
alisha12• 22 января 2023
Картошечка ниче такая, как всегда, нет слов...