Розбійник• 21 января 2023

Як вам закупівля продуктів для військових?

Немає слів тварі кончені, люди останні копійки віддають , а ці берега не бачать
https://www.unian.ua/incidents/minoboroni-zakupovu...
Міноборони закуповує продукти для військових у 2-3 рази дорожче, ніж у супермаркеті Києва - ЗМІ
BLUE_SKY• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Наприклад, Міноборони закуповує яйця по 17 гривень за штуку, хоча роздрібна ціна в магазині Києва становить 7 гривень. Така сама історія з овочами, м´ясом та іншими
Хто це підписував має прізвища, невже вони не бояться що захід просто перестанн допомагати(((
та думаю це захід і ткнув мордами коли побачив маштаби крадіжок
а наші всі сліпі глухі
sobacura• 21 января 2023
Ответ дляStar39
Да. Вот скрин
Га скріні нічого не ясно. Я читаю його в Твітері. Коли він писав таке?
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
У меня мало знакомых военных и все они в один голос твердят - у нас все есть, ничего не надо. А сейчас я понимаю,что лучше пусть они решают куда отправить те 40/50 тысяч грн в месяц чем какой-то фонд
Де та чарівна частина.Вона існує?
В інщих весь час збирають,на авто,на мавіки,на зігрівайки,на тепловізори.
Milly111• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Вже й ПАРЕ зганьбились
Комітет ВР відібрав в Порошенка місце в делегації ПАРЄ, делегувавши туди представника ’За майбутнє’.’Країна шалених соціальних ліфтів. На фото Павло Бакунець. Той самий член української делегації в ПАРЄ, обраний замість Петра Порошенка. Нічого, що він раніше підробляв тамадою на весіллях?
Смех сквозь слёзы
BLUE_SKY• 21 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Запад что,знает наши цены?
а их сложно узнать?
аналитики есть везде, это не закрытая информация
учитывая сколько нам всего дают думаю хоть немного интересуются в чьих карманах оно оседает
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляMilly111
За Коболєва взялись, бо потрібні гучні справи та хоч якісь результати. У Коболєва є співмешканка така собі Світлана Панатіотіді, яка за каденції та протекторату Коболєва була заступником міністра й в Антимонопольному комітеті ,хоч з себе особливо нічого не представляє. Так на наступний день після звільнення Коболєва, вона написала заяву за власним ( оскільки Коболєву сказали не лише самому забиратися, а й прибрати своїх протеже)
Тобто Коболєв не сам крав, а в парі з коханкою, тільки по різним напрямкам
Ось так все робиться, в нашій країні, на жаль
Коболєв крав? Що ви пишите, почитайте скільки він вернув і виграв грошейдля України. Як він парашу нагнув. При ньому Нафтогаз став надприбутковим, які податки платив у бюджет ,але прийшли зелені і все.
ksena555• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
не так страшні москалі, тих можна перебити, як свої щурі, що вже не прогризають, а трощать дно
так свої щурі це набагато гірше...
бо ворог б’є ціленаправлено, а щурі прикидаються білими і пухнастими і тихо мутять і мутять
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Вже й ПАРЕ зганьбились
А це черговий плювок 73%ним в обличчя по принципу ’а ні фіга не зробите, обтікайте’. Суть навіть не в тому, що підробляв тамадаю. Подивіться від якої партії це чудо.... Втім, якщо подивитись останні голосування скандальні, то саме вчорашні риги і медведчуківці голосують разом зі слугами. От така коаліція... хоть поржем... хужинібудєт...
tascka• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Це - новая діпламатія прастих парнєй с народа
Це звіздец повний(
Milly111• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Ви серйозно? Й премію собі виписав таку, що грузовиком перевозити треба теж брехня? Коболєв крав, при чому дуже
Й будинок в Конча Заспі в нього нічого такий)
BLUE_SKY• 21 января 2023
Ответ дляЛераС
А ви впевнені, що це достовірна інформація, а не чергове розхитування човна?
І ще помітила цікаве спостереження, коли починаються внутрішні гойдалки, срачі і тому подібне, то країні починають надавати меньше озброєння, не надають те, що було обіцяно, або дають в значно меньших розмірах
так а може ви трохи сплутали причини і наслідки? бачатть скільки крадуть і починають менше давати, хіба це не логічніше?
opium_black• 21 января 2023
А до чого статутний капітал?
Й послуги з харчування, це не поставка продуктів. Я так розумію, що їх потрібно ще переробити, доставити, погодувати й прибрати.
okogteva• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
так може це і є ціль? як не вдалось за 3 дні, то треба очолити боротьбу і тихим сапом...
отож(
Куздра• 21 января 2023
Ответ дляksena555
так свої щурі це набагато гірше...
Хто прикидається? Ті хто радять продати собаку щоб заплатити за газ? Вони навіть не думають прикидатися, їм це ні до чого. Народ їх сам виправдає, як в анекдоті ’люба, ти ж в мене така розумна, ну вигадай що-небудь сама’
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляMilly111
Премії були всі публічні і чесно заробленні. А що краще як зараз Нафтогаз на дотаціях крадуть не грузовиками , а вагонами, але ж ніхто про це не знає.
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляMilly111
це відколи премія - ’крав’? Ви в курсі, скільки беруть адвокати за виграні справи такого масштабу?
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Если запад потребует посадить в тюрьму всех коррупционеров,то может это и к лучшему
Президент Володимир Зеленський заявив, що з початком розв´язаної росією війни багато великих корупціонерів залишили межі України.
Про це він сказав під час онлайн-спілкування на Bloomberg New Economy Forum, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу глави держави.

Вони вже нас покинули,якщо вірити президенту.
Інших позбавили громадянства і тепер не можна нічого з ними зробити.Наприклад Коломой
Milly111• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Зараз ще гірше
Про Коболєва знаю не з газет, знаю його особисто
Тому не згодна, що він чесна людина, бо знаю напевне що то не так
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
А ’вишенька’ на зеленій ’купці’, як то кажуть, обтікайте...
На Банковій засекретили зарплати Зеленського, Єрмака та його заступників до кінця війни (документи)
https://focus.ua/uk/politics/545291-na-bankovoy-za...
Крассота
А що так можна було?
okogteva• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Боже, які кончені, Порох же там рвав за Україну( але їм аби не порошенко🤡
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляksena555
так свої щурі це набагато гірше...
вони вже навіть не ховаються і відверто сміються і плюють межи очі тим, хто їх привів до влади
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Ви праві,на жаль.
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляopium_black
А до чого статутний капітал?
Допустимо, що статутний капітал тут дійсно ні до чого.
І допустимо, що продукцію потрібно транспортувати до кожної окремої частини (особисто я думаю, що там вартість включена доставка) . Це, безумовно,призведе до її здорожчання. Але ж не настільки.
Тому що ту ж саму картоплю можна придбати недалеко від військової частини .
ЛераС• 21 января 2023
Ответ дляBLUE_SKY
Ну зменшення допомоги спостерігалось і в наслідок хейтів не пов´язаних з розкраданнями
BLUE_SKY• 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
Ой, ой. Так, наша держава корумпована, з пісні слів не викинеш. Але...щось останні два дні таких тем побільшало по всіх каналах. Ви впевнені, що це не іпсо рашинське? А заяви дристовича, що Україна навряд чи виживе, а потім вияснилось, що їх вирвали з контексту? Так що..не все так однозначно.
всмысле? что не однозначно
что закупают продукты по завышенным ценам? что попался зсмминистра на взятке в 400 тыс дол? вы вдумайтесь в эту цифру
и мололая ж рожа у этого замминистра, новое поколение мля
в очередной раз руки опускаются
alenka3108• 21 января 2023
Ответ дляMilly111
Так, знаю. Але за нього потрібно було братись ще тоді. Ой, ще скільки ми не знаєм всього. Але все таємне, стає явним, рано, чи пізно...Просто боляче до сліз, що наші хлопці боронять країну, скільки поломаних життів, жінки намагаються працювати, донатити і допомагати, діти без дитинства, а ці ніяк не нажруться..
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляMassaraksh
ну, як відповів один пан, що очолював місцевий штаб, на мої доводи, ’ти що, хочеш сказати що я дурний?’. От звідки ’ноги ростуть’ у неначасі
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
Так і є,аби не Порошенко.Проститутка посол в Болгарії,тамада в ПАРЕ.Боже,збережи Україну
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляokogteva
фото
та все треті розуміють... але ж на себе пальцем не покажеш
Milly111• 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
Риба гниє з голови як то кажуть
Шкода, що телемарафон промив людям мізки