Розбійник• 21 января 2023

Як вам закупівля продуктів для військових?

Немає слів тварі кончені, люди останні копійки віддають , а ці берега не бачать
https://www.unian.ua/incidents/minoboroni-zakupovu...
Міноборони закуповує продукти для військових у 2-3 рази дорожче, ніж у супермаркеті Києва - ЗМІ
YN8678• 21 января 2023
Ответ дляokogteva
А може, то така мета, щоб Захід перестав допомагати?
Если запад потребует посадить в тюрьму всех коррупционеров,то может это и к лучшему
Milly111• 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
Ой, ой. Так, наша держава корумпована, з пісні слів не викинеш. Але...щось останні два дні таких тем побільшало по всіх каналах. Ви впевнені, що це не іпсо рашинське? А заяви дристовича, що Україна навряд чи виживе, а потім вияснилось, що їх вирвали з контексту? Так що..не все так однозначно.
Іпсо? Крали 11 місяців: гуманітарка з Запоріжжжя, крадені Тимошенко пікапи для ЗСУ та їжа в золотих тарілках, ви не читали? Просто очі закривали, бо д війна і не на часі
Вічно очі закривати не можна, рано чи пізно все вилазить
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
На асфальті легше красти, а тут і Прозоро відмінили - всерівно - то на гуманітарці то на яйцях попадаються.
А ’вишенька’ на зеленій ’купці’, як то кажуть, обтікайте...
На Банковій засекретили зарплати Зеленського, Єрмака та його заступників до кінця війни (документи)
https://focus.ua/uk/politics/545291-na-bankovoy-za...
sobacura• 21 января 2023
Ответ дляStar39
Пишут, что большая часть средств фонда ’Повернись живым’ была разворована. Только по одному из опубликованных контрактов разворовали 70% от собранных 4 млрд. гривен, которые собирали по всей Украине.
Хто пише?
Це там де Чмут і Лачен?
Куздра• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Так а замість них кого? Тут же інших нема
Star39• 21 января 2023
Ответ дляsobacura
Хто пише?
Це там де Чмут і Лачен?
Чмут
YN8678• 21 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Даже думать не хочу об этом, что нет нормальных людей в Украине
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Но вроде бы не ребятами из фонда
Дівчата, а можна більше інформації про ПЖ?

Які у них трабли вилізли (окрім закупки безпілотників у Арахамії)?
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Вони стільки крадуть, що їм ті зарплати не потрібні🤷🏼‍♀️
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Шо там, Беню вже видали американським прокурорам?
okogteva• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Лякає інше. Досвід Афганістану нічому не навчив. А якщо США і ЄС заберуть свої посольства, вивезуть своїх громадян, уявляєте, до яких катастрофічних наслідків це може призвести?
sammy• 21 января 2023
Кто бы сомневался((( горбатого могила....
Одна шопится,дркгие продукты закупают(((
alenka3108• 21 января 2023
Ответ дляMilly111
Та це зрозуміло, я ж пишу, що корупція була і є, але саме цього тижня прям побільшало всього. І за Коболєва взялись.. я не знаю, я мабуть досі вірю і хочу вірити в нашу країну, що все поборемо і з усім впораємось. Тяжко це все, особливо на фоні війни.
sammy• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Если не будет громких посадок в тюрьму в ближайшие дни,то больше ни копейки на благотворительность
Зато нас призывают донатить. Я давно пишу: только адресная помощь!
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляРозбійник
та сам факт.... це ж скільки цинізму треба мати, аби під час війни зробити із цього ’воєнну тайну’
sobacura• 21 января 2023
Ответ дляStar39
Чмут
Чмут пише?
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляМариш_ка
На все поширюється відмазка неначасі.
Навіть призначення проститутки послом не можна засуджувати, бо неначасі
YN8678• 21 января 2023
Ответ дляsammy
И как оказалось вы правы на все 100%, больше не гривны донатов
Куздра• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Ті хто нормальний - їм нафіг не треба до того корита лізти та рулити державою. В них своїх справ вистачає. Я не знаю жодної людини, яка б теоретично хоча б бажала посісти якусь посаду в міністерстві або ще десь наверху. Бо біс його знає, як цим всім безладом керувати та відповідати за результат. Отже нафіг-нафіг
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляokogteva
так може це і є ціль? як не вдалось за 3 дні, то треба очолити боротьбу і тихим сапом...
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляokogteva
Не хочеться вірити в таку долю України( мені так тут комфортно жити.
tascka• 21 января 2023
Ответ дляtushka123
С самого начала нужно было ставить наблюдателей с их стороны, когда начали давать гумпомощь, любую, и следить за распределенеем и доставкой по реальным точкам. А то на бумаге одно, а в реале помощь вся от людей простых.
Спостерігачі є, але в інших сферах, я зіткнулася з такою ситуацією в будівництві, спочатку було обідно, що два тижні над тендером промучилась, а нам сказали, постачальником буде закордонна компанія. А потім розуміючи що тендер для Ірпеня, так буде краще. Виділені кошти підуть за призначенням
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Зараз знову Порошенка садити почнуть, щоб перебити інформаційне поле.

Або не випускати за кордон.
Або журналістку з Г+Г в готель відправлять
Вже й ПАРЕ зганьбились
Комітет ВР відібрав в Порошенка місце в делегації ПАРЄ, делегувавши туди представника ’За майбутнє’.’Країна шалених соціальних ліфтів. На фото Павло Бакунець. Той самий член української делегації в ПАРЄ, обраний замість Петра Порошенка. Нічого, що він раніше підробляв тамадою на весіллях?
sammy• 21 января 2023
Ответ дляYN8678
Ох,если бы
Star39• 21 января 2023
Ответ дляsobacura
Чмут пише?
Да. Вот скрин
Мариш_ка• 21 января 2023
Ответ дляMetelitsa
На все поширюється відмазка неначасі.
не так страшні москалі, тих можна перебити, як свої щурі, що вже не прогризають, а трощать дно
Metelitsa• 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Вже й ПАРЕ зганьбились
Це - новая діпламатія прастих парнєй с народа
YN8678• 21 января 2023
Ответ дляokogteva
Украина не Афганистан, к сожалению у нас не внутренний конфликт
Milly111• 21 января 2023
Ответ дляalenka3108
За Коболєва взялись, бо потрібні гучні справи та хоч якісь результати. У Коболєва є співмешканка така собі Світлана Панатіотіді, яка за каденції та протекторату Коболєва була заступником міністра й в Антимонопольному комітеті ,хоч з себе особливо нічого не представляє. Так на наступний день після звільнення Коболєва, вона написала заяву за власним ( оскільки Коболєву сказали не лише самому забиратися, а й прибрати своїх протеже)
Тобто Коболєв не сам крав, а в парі з коханкою, тільки по різним напрямкам
Ось так все робиться, в нашій країні, на жаль
автор Розбійник • 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Вже й ПАРЕ зганьбились
Боже, які кончені, Порох же там рвав за Україну( але їм аби не порошенко🤡